Wondergirl Nat Jaroonsak, olası Angela Lee vs. Xiong Jin Nan üçlemesinde


ONE 157’deki başarılı karma dövüş sanatlarından sonra, ‘Wondergirl’ Nat Jaroonsak Tom Taylor ile konuştu. Güney Çin Sabah Postası kazanmasını tartışmak için. Konuşma sırasında ikili, ONE Championship’in hüküm süren şampiyonları Angela Lee ve Xiong Jing Nan hakkında konuşmaya başladı.

Angela Lee’nin bir ağırlık sınıfını tekrar yükseltme ve bir üçleme maçında Xiong Jing Nan ile dövüşme arzusu sorulduğunda, Nat Jaroonsak’a bu dövüşü kimin kazanacağını düşündüğü soruldu. ‘Harika kız’ dedi ki:

“Eğer bu saman siklet bölümüyse, yine de Xiong Jing Nan derdim. En son Angela Lee’ye kaybettiğinde, sanırım [it was] çünkü ağırlığını verdi.”

Her dövüşçünün becerilerini tartışırken, Nat Jaroonsak özellikle ONE’ın şu anki kadın saman siklet şampiyonu Xiong Jing Nan’ı övdü.

“Evet, gerçekten iyi bir forvet ve çoğunlukla ellerini kullanıyor. Boksta iyi ve agresif. Devirme savunmasında iyi.”

Aşağıdaki videoda ‘Wondergirl’ ile yapılan röportajın tamamını izleyin:

youtube kapağı

‘Wondergirl’ Nat Jaroonsak Angela Lee ve Xiong Jing Nan arasında karar veremiyor

Xiong Jing Nan’la mı yoksa Angela Lee’yle mi dövüşme seçeneği olsaydı kimi seçeceği sorulduğunda, ‘Wondergirl’ şunları söyledi:

“Evet, seçmek gerçekten zor. İkisi de bildiğin çok iyi dövüşçüler. Onlarla savaşma şansım olursa, bu benim için bir onur olur. Herhangi biriyle kavga edeceğim. İkisini de seviyorum.”

Jaroonsak’ın bir unvan için mücadele etme şansı bulması biraz zaman alsa da, Angela Lee ve Xiong Jing Nan bir üçleme maçına yaklaşıyor gibi görünüyor. İki şampiyon ilk kez Mart 2019’da Jing Nan’in ONE atomsiklet şampiyonu üzerinde beşinci raunt TKO attığı zaman çatıştı.

Yedi ay sonra, ONE Championship: Century Part 1’de geri koştular. Bu sefer, arkadan çıplak bir boğucu aracılığıyla kendi beşinci rauntta finiş elde eden Lee olacaktı.

youtube kapağı

Düzenleyen Genci Papraniku
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-wondergirl-nat-jaroonsak-possible-angela-lee-vs-xiong-jin-nan-trilogy?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel