Wimbledon: Serena Williams bu yaz All England Club’da geri dönüş planlıyor | Tenis Haberleri


Serena Williams, son maçından bir yıl sonra Wimbledon’a geri dönüş yapmaya hazırlanıyor; All England Club’da yedi kez şampiyon Instagram’da şunları paylaştı: “SW ve SW19. Bu bir tarih. 2022 Orada görüşürüz”

Son Güncelleme: 14/06/22 12:49pm

Serena Williams bu yaz Wimbledon'da geri dönüş yapacak.

Serena Williams bu yaz Wimbledon’da geri dönüş yapacak.

Serena Williams, son maçından bir yıl sonra Wimbledon’a geri dönüş yapmaya hazırlanıyor.

23 kez Grand Slam tekler şampiyonu, ilk sette bacağındaki sakatlık nedeniyle emekli olduktan sonra 12 ay önce ilk turda ağlamaklı bir çıkış yaptı ve geri dönüp dönmeyeceğine dair şüpheler artıyor.

Ancak Salı günü Williams Instagram’da şunları paylaştı: “SW ve SW19. Bu bir tarih. 2022 Orada görüşürüz.”

Şu anda 1208’de düşük bir sırada yer alan Williams’ın fiziksel olarak daha az talepkar olan tekler mi yoksa çiftler mi oynamak niyetinde olduğu belli değil.

Uzun süreli bir sakatlık nedeniyle oyundan atılan ancak bunu yapmayan ve bu nedenle bir joker karta ihtiyaç duyan oyuncular için ayrılmış korumalı bir sıralama kullanarak girebilirdi.

Tekler ve çiftler için ilk joker kart grubu Çarşamba günü açıklanacak.

Bizi Twitter hesabımız skysports.com/tennis adresinden takip etmeyi unutmayın. @skysportstennis & Sky Sports – hareket halindeyken! Şu anda indirilebilir – iPhoneiPad ve Android
Kaynak : https://www.skysports.com/tennis/news/12040/12633747/wimbledon-serena-williams-planning-comeback-at-all-england-club-this-summer

SMM Panel PDF Kitap indir