Wimbledon: Novak Djokovic, Nick Kyrgios’un All England Club’da yedinci şampiyonluğu kazanamayacak kadar klas olduğunu kanıtladı | Tenis Haberleri


Novak Djokovic, Açık Çağ’da art arda dört Wimbledon şampiyonluğu serisini kaydeden dördüncü adam oldu – Roger Federer, Pete Sampras ve Bjorn Borg’a katıldı; Buradaki yedinci şampiyonluğu, tüm zamanlar listesinde Federer’in sadece bir gerisinde olduğu anlamına geliyor

Son Güncelleme: 22/07/22 17:16

Novak Djokovic, Nick Kyrgios'u geride bırakarak yedinci Wimbledon şampiyonluğunu ve 21. Grand Slam'ini Pazar günü talep etti.

Novak Djokovic Pazar günü Nick Kyrgios’u geride bırakarak yedinci Wimbledon şampiyonluğunu ve 21. Grand Slam şampiyonluğunu elde etti.

Novak Djokovic, Merkez Kortta Nick Kyrgios için fazla klas olduğunu kanıtladı çünkü Pazar günü üst üste dördüncü Wimbledon şampiyonluğunu ve yedinci genel şampiyonluğunu elde etti.

Bir numaralı seribaşı, 21. Grand Slam şampiyonluğunu elde ederek Roger Federer’in önüne geçti ve tüm zamanlar listesinde Rafael Nadal’ın sadece bir gerisindeydi ve 4-6 6-3 6-4 7-6 (7-3) galibiyete imza attı.

Takip etmek için daha fazlası….

Bu, güncellenmekte olan bir son dakika haberidir ve daha fazla ayrıntı kısa süre içinde yayınlanacaktır. Lütfen en son güncellemeler için bu sayfayı yenileyin.

Sky Sports size canlı güncellemeleri olduğu gibi getiriyor. Son dakika spor haberlerini, analizleri, özel röportajları, tekrarları ve öne çıkanları alın.

Sky Sports, son dakika spor haberleri ve canlı güncellemeler için güvenilir kaynağınızdır. En sevdiğiniz sporların canlı yayınını izleyin: Futbol, ​​F1, Boks, Kriket, Golf, Tenis, Rugby Ligi, Rugby Birliği, NFL, Dart, Netbol ve en son transfer haberlerini, sonuçları, skorları ve daha fazlasını alın.

Tüm son dakika spor haberleri manşetleri için skysports.com’u veya Sky Sports Uygulamasını ziyaret edin. En sevdiğiniz sporlarla ilgili en son haberler için Sky Sports uygulamasından anlık bildirimler alabilir ve ayrıca takip edebilirsiniz. Twitter’da @SkySportsNews En son güncellemeleri almak için.

Bizi Twitter hesabımız skysports.com/tennis adresinden takip etmeyi unutmayın. @skysportstennis & Sky Sports – hareket halindeyken! Şu anda indirilebilir – iPhoneiPad ve Android
Kaynak : https://www.skysports.com/tennis/news/12040/12649180/wimbledon-novak-djokovic-proves-too-classy-for-nick-kyrgios-to-win-seventh-title-at-all-england-club

SMM Panel PDF Kitap indir