[WATCH] Cheteshwar Pujara clobbers 22, 1 üzerinde koşuyor; şok twitterati “o olamaz” dedi


Hindistan Takımı’nın vurucusu Cheteshwar Pujara, Royal London One-Day Cup’ta Sussex adına Warwickshire’a karşı 22 koşuyu geride bırakarak vuruşunda tamamen farklı bir taraf sergiledi.

İnanılmaz olay, Cuma günü Sussex’in Birmingham’daki vuruş sırası 45. sırada meydana geldi. Sussex, A Grubu maçında 311’i kovalamaya hazırlanıyordu ve Hintli oyuncu, 22 koşu için Warwickshire pacer Liam Norwell’i hırpaladı.

İnatçı savunmasıyla tanınan 34 yaşındaki oyuncu, gösterişli tarafını ortaya çıkardı ve üstte üç dört ve altı vurdu. Vuruşları ayrıca küçük kapının arkasında arsız bir rampa içeriyordu.

Sussex Cricket’in resmi Twitter hesabı, Pujara’nın muhteşem vuruşunun videosunu paylaştı. Aşağıdaki klibi izleyin:

Ancak kıdemli Hintli kriketçinin muhteşem vuruşu boşuna gitti. 49. turun başında 79 topun 107’si için görevden alındı. Pujara yedi dörtlü ve iki altılı vurdu ve 135.44 vuruş oranıyla gol attı. 311’i kovalayan Sussex, 306’da 7 için sona erdi.


Twitter, Pujara’nın Pant benzeri vuruşlarına nasıl tepki verdi?

Test uzmanının müthiş vuruşuna Twitter’da oldukça ilgi çekici tepkiler geldi. Çoğu, Pujara’nın vuruş aralığına ve aynı zamanda bu vuruşları kolayca yapabilmesine şaşırdı. Hintli kriketçinin beklenmedik vuruşuna bazı ilginç Twitter tepkileri:

@SussexCCC @cheteshwar1 T20’de ona ihtiyacım vardı!! Tüm sezon olduğu gibi bugün de harika gidiyor, ona sahip olduğu için çok şanslı!

Daha önce, Warwickshire kura atışını kazandıktan sonra ilk vuruşu yapmayı seçmişti. Rob Yates’in Will Rhodes (76) ve Michael Burgess’ten (58) 114 ve yarım asırlık formaları takımı 6 için 310’a yükseltti.

Buna karşılık, Pujara parıldayan bir yüzü parçalarken, açılış oyuncusu Ali Orr 81 sayı attı. Krunal Pandya Warwickshire’dan 51’e 3 puan aldı. Sussex’in George Garrett’ın yendiği son over’da kazanması için 12 koşuya ihtiyacı vardı ama sadece yedi koşuyu başardı.


Renin Wilben Albert tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/watch-cheteshwar-pujara-clobbers-22-runs-1-over-shocked-twitterati-say-it-can-t-him?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir