[Watch] Brock Lesnar, WWE RAW’a dönüşünde kendi bitiricisini becerdi


Eski WWE Şampiyonu Brock Lesnar, bu gece erken saatlerde Pazartesi Gecesi RAW’da canlı TV’ye geri döndü ve gösterinin açılış bölümünü bitirmek için görünüşe göre kendi sonlandırıcısını berbat etti.

Beast Incarnate, SummerSlam’deki rakibi Roman Reigns’e bir mesaj göndermek için Teksas’taydı. Theory’den sonra, Otis ve Chad Gable kendilerini bu segmente dahil etmek istediler ve The Alpha Academy’de iki istekli haberci buldu.

Her iki adama da çelik basamaklar ve çelik sandalye ile saldırdıktan sonra Lesnar, Otis’i aldı ve spiker masasından bir AA verdi. Yorum ekibi bunu bir F5 olarak açıkladığından ve WWE de Twitter sayfalarında bu hareketin bir videosunu paylaştığından, bunun bir F5 olması gerektiği açık.

Ancak, Otis spiker masasına sırtında çarptığında ve gerekli dönüşü alamadığından, hareket bir AA’ya benziyordu.

Aşağıdaki görüntüleri kontrol edebilirsiniz:

Genellikle, Lesnar’ın hareketi bir AA’ya yakındır, ancak üzerinde rakibin düz bir lineer pozisyonda yüz aşağı inmesine izin veren bir dönüş vardır. John Cena’nın meşhur ettiği AA ile rakip onların sırtına iniyor.

Otis muhtemelen kendini kaldıramadı ve hareketi bir F5’e dönüştürmek için ihtiyaç duyduğu dönüşü elde edemedi.


Brock Lesnar, yaklaşık iki hafta sonra WWE SummerSlam’de Roman Reigns ile karşılaşacak.

Lesnar muhtemelen bu küçük hatayı görmezden gelecek ve 30 Temmuz’da SummerSlam’de Roman Reigns ile karşılaşmaya konsantre olacak.

Maç, Lesnar ve Reigns’in son kez çarpışacağı ve Undisputed WWE Evrensel Şampiyonluğu için Last Man Standing maçında olacağı olarak faturalandırıldı. İki adam en son The Tribal Chief’in galip geldiği WrestleMania 38’de karşı karşıya geldi.

Reigns bu gece RAW’a katılmadı, ancak bu belaya rağmen The Beast Incarnate’in kendisini tamamen yok olmaya hazırladığı açıktı.

Lesnar’ın büyüleyici bir karşılaşma olma vaadinde bulunan The Tribal Chief’i tahttan indirip indiremeyeceğini henüz göreceğiz.


Serbest bırakılan bir WWE Superstar’ına bir AEW koşusu ile ilgilenip ilgilenmediğini sorduk. İşte onun cevabı.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-watch-brock-lesnar-botches-finisher-return-wwe-raw?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir