[Watch] Ayush Badoni’nin altı kadın CSK hayranının kafasına vurdu


IPL 2022’deki korkunç bir olayda, Lucknow Super Giants (LSG) oyuncusu Ayush Badoni’den altı oyuncu Chennai Super Kings (CSK) hayranının kafasına çarptı. Bu, Perşembe günü Mumbai’deki Barbourne Stadyumu’ndaki maçın ikinci devresinde meydana geldi.

Badoni, kritik bir anda Deepak Hooda’nın yerini aldı ve LSG’nin 12 top kazanmak için 34 koşuya ihtiyacı vardı. Genç, ilk topunda inanılmaz bir duruş sergiledi ve Shivam Dube’nin geniş yorkerini muhteşem bir yüksekten süpürme vuruşu yapmak için diz çöktü. Top yükseklere çıkıp 85 metre uzağa gitti ve ipleri kolayca uzaklaştırdı.

Ne yazık ki top kalabalığın arasına güvenli bir şekilde inmek yerine taraftarın yönüne gitti. Elini kaldırarak kendini kurtarmaya çalıştı ama başaramadı ve kafasına vurdu. İşte aynı video:

Daha sonra kamera onu çevirdiğinde, görünüşe göre arkadaşlarının ruh hali iyi görünüyordu, ancak biraz acı çekiyor gibi görünüyordu. Bu yazıyı yazarken sağlığı hakkında resmi bir güncelleme yoktu.

Evin Lewis ve Ayush Badoni, IPL 2022’deki ilk maçında LSG’yi kazandı

Genç, sonraki sekiz topta 13 koşu daha yapmaya devam etti. Bu, LSG’nin altı küçük galibiyetle CSK’daki tabloları çevirdiği için maç kazanan altı kişiyi içeriyordu.

Daha önce, CSK ilk vuruşta 210 puan almıştı. Robin Utthapa’dan elli ve Shivam Dube’den 49 puan, toplama kolayca ulaşmalarına yardımcı oldu. Moeen Ali, MS Dhoni ve Ravindra Jadeja da hızlı kamera hücreleriyle geldi.

Skipper KL Rahul ve açılış ortağı Quinton de Kock, sırasıyla 40 (26) ve 61 (45) puanla kovalamacanın temelini attı. Deepak Hooda ve Evin Lewis daha sonra bunu ileriye taşıdılar, ikincisi özellikle 4 numaradan etkileyiciydi. Lewis’in 55’i sadece 23 top çıkardı ve altı dörtlü ve üç altılı içeriyordu.

Badoni’nin oyunun sonlarında 211’lik gözüpek vuruş oranı, vidaları sıkmaya çalışan bir CSK ekibine karşı LSG’nin ihtiyaç duyduğu şeydi. 22 yaşında, stiline uyum sağlama ve büyük baskı altında performans gösterme yeteneğini bir kez daha gösterdi.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-ipl-2022-watch-ayush-badoni-s-six-hits-female-csk-fan-head?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın