Wano ülkesi kutlama yapıyor ve Dünya Hükümeti bir sonraki hamleyi düşünüyor


Taraftarlar, yeni spoiler ile kafalarını kaybediyor. Bir parça 1052. bölüm. Önceki sızıntılardan farklı bir makalede bahsetmiştik, ancak güvenilir bir spoiler kaynağı, bölümün tamamı gibi görünen şeyi birkaç saat önce sızdırdı. Üzerinden geçeceğiz ve size sızıntıları anlatacağız. Bir parça.

Uyarı: Bu yazı spoiler içermektedir.


Bir parça 1052. bölüm Wano arkının kapandığını doğruluyor

ne hakkında yeni Bir parça Bölüm 1052

Esta semana, debido a los problemas que tiene el foro de @PiratekingES, bir genel yayının en eski resimlerine bakın OLAĞANÜSTÜ ZAMANLI ve özgeçmiş 1.052 de One Piece porque ya da se han filtrado fotoğrafları tam olarak tamamlayın. Este mensaje se borrará el Domingo.

Bir parça Bölüm 1052, Yaşlıların Nika’nın yeni dünyadaki yeni görünümü hakkında konuştuğu Kutsal Topraklar Mary Geoise’de başlar. Aynı zamanda iki Yonko’nun düşüşünden yakınırlar ve bunu halktan gizleyemeyeceklerini iddia ederler.

Zunesha’nın kaybolup kaybolmadığını merak ederek Wano yakınlarındaki gemilerle temasa geçerler. Ülkeden kaçmayı başaran CP0 ajanı bunun doğru olduğunu doğruladı. Yaşlılardan biri onlara Wano’nun sınırlarının hala kapalı olduğunu söyler ve ülkenin yeni liderlerinin planlarında bu fikir değişikliği konusunda daha akıllı olmaları gerektiğini iddia eder.

Dünya hükümeti, sınırları kapalıyken ülkeyi almak için asker gönderemez. Elder en azından ajanların Nico Robin’i yanlarında getirebileceklerinden mutludur ve ajan yalan söyleyerek onlara yapacaklarını söyler. Den Den Mushi araya girer ve biri ajanlara yakında kurtarılacaklarını söyler.

Bu arada, Wano sakinleri yaşadıkları 20 yıllık terörün sonunu kutluyorlar. İçeride, Onigashima, Hawkins ve Drake, ağır yaralı, konuşmaya başlarlar.

Drake, Hawkins’in kritik durumu hakkında yorum yaptı ve kartların kendisine Kaido’ya ihanet etmezse iyi olacağını söylediğini söyledi. İkincisi, Kaido ile tanıştığı gün ölümü nasıl gördüğünü ve onu astı yaptığını yorumlar. Ama Kid ve ekibi aynıydı ve Yonko’ya karşı savaştılar.

Drake, Hawkins’e taraf değiştirmek isteyip istemediğini söylediği anı hatırlıyor ve Hawkins, ertesi güne kadar %1 hayatta kalma şansı olan birinin olduğunu söyledi. Drake, bu kişinin kim olduğunu sorar ve Hawkins, bayılmadan önce kendisi olduğunu iddia eder.


Wano ülke vatandaşları bunun sonunu kutluyor Bir parça çağ

tek parça 1052 spoiler reddit, Hawkins, Drake ile yaptığı bir konuşmada, bir kişinin hayatta kalma şansının sadece %1 olduğunu söylerken kendisini kastettiğini ortaya koyuyor. #ONEPIECE1052 👇👇amzn.to/3NVzEvv

Yedi günlük bir zaman atlaması gerçekleşir ve Wano’nun içinde neler olduğunu görebiliriz. Kasaba halkı, Shogun’un onlara yeni bir parti olacağını söylediği için süslemeleri almak istemiyor. Okulda çocuklar, yeni bir öğretmenin vesayeti altında ülkelerinin kahramanlarını öğrenirler. Onlara Kouzuki Oden ile başlayacaklarını söyler.

Bazı vatandaşlar, Oiran Komurasaki’nin 20 yıl önce Kawamatsu the Kappa tarafından yanan kaleden kurtarılan Oden’in kızı olmasına şaşırıyor. Ayrıca Kyoshiro’nun gerçek kimliğinin Denjiro olmasına da şaşırırlar.

Hasır Şapkalarla ilgili her şey oldukça eğlenceliydi. Bunun üzerine 10/10, yüzüme bir gülümseme koy. Yamato hala odadaki fil. Evet, ekiple eğleniyor ama Momonosuke, Hiyori, Neko da öyle… Herkesle tanışmak için bir haftası vardı, ama hepsi ekran dışındaydı.

Bir parça 1052.Bölüm Cennette devam ediyor. İnsanlar yeni Joy Boy’un Kaido’yu nasıl yendiği hakkında yorum yapıyorlar. Kılıç Tanrısı ile aynı seviyede yeni kahramanla tanışamayacakları için üzgünler.

Ringo’da Kawamatsu ve Kinemon bir tapınağın yanında konuşurlar. Kinemon, tıpkı Kılıç Tanrısı Ryuma gibi, Düşmüşlerin başkenti görmesi için bir sığınak inşa etmek istiyor. Bu tapınakta insanlar Oden’i, Yasuie gibi ülkeleri için savaşan Daimyoları ve Ashura ve Izou gibi düşmüş yoldaşlarını onurlandırabileceklerdi.

#ONEPIECE1052 #spoiler . . . . «🔴» 1052. bölümün sızdırılmasından sonra, Izou resmen hikayede ölen 4. Beyazsakal Tümen Komutanı oldu. 1.: Kozuki Oden.(P) 2.Bölüm.2.: Thatch. 4. Bölüm. 3: Portgas D. Ace. 2. Division.4th: Izou. 16. Bölüm.

Onimaru ve Marco sohbet ettikleri yere gelirler ve ilki mutludur, Kinemon’a hayatta kaldığına ne kadar memnun olduğunu söyletir, daha sonra Marco’ya söylediklerine katılıp katılmadığını sorar.

Marco, kendi evinizde huzur içinde dinlenmekten daha iyi bir şey olmadığı konusunda hemfikirdir. Marco üzgün olsa da, bir arkadaşı kurtulurken o hayatta kaldı. Kawamatsu kabul eder ve Kinemon’dan artık yanlarında olmayan kahramanlar için dua etmesini ister.

Yamato, Shogun’un kalesinin çatısında oturuyor; aç ama kabul etmek istemiyor. Hiyori aniden kardeşini ve Yamato’yu arar ve onlara Luffy ve Zoro’nun uyandığını söyler.

Hiyori, Momonosuke’yi tekmeliyor, ama canının acımadığını iddia ediyor. Luffy ve Zoro gerçekten uyanıklar ve sırasıyla et ve sake istiyorlar. Momonosuke onlara yiyecek getirmelerini ister.

Lol oda birbirini herkesten farklı şekilde tasvir ediyor. Bu ikisi 7 gün çıktı, sonra aynı anda uyandı. İkisinin de kendilerine bakan kadınları vardı. Luffy yükselmiş olsa bile. Oda, Zoro’yu yanında çok yüksek bir ışıkta tutuyor.

Daha fazlasını isterler, ancak Momonosuke onlara iştahlarını bu gece yapacakları kutlamaya saklamalarını söyler. Uyanmalarını bekliyordu. Ancak Mugiwara’lardan hiçbiri onu tanımaz, Momonosuke’yi kızdırır ve onlara kim olduğunu hatırlatır.

Korsanlar şaşırır ama sonra Luffy, Momonosuke’nin yetişkin olduğunun doğru olduğunu hatırlar. Zoro, Momonosuke’nin korkutucu bir vücudu olduğunu ve onu yenmek istediğini iddia ediyor.

Momonosuke onları nasıl sakinleştireceğini bilemez ve Nami’den yardım ister. Nami onu yumruklar, üzerinden gitmesine izin verir ve o hala sadece sekiz yaşında olduğunu iddia eder. Nami bunu düşünürken Luffy ve Zoro Momonosuke’nin hala bir aptal olduğunu iddia eder.

Brook ve Sanji onu yetişkinlerin dünyasına davet ettiler ve ayrıcalıklarını kaybettiğini iddia ettiler. Yamato, babasına benzemesi için kafasına bir tepsi koyar ve sekiz yaşında olabileceğini söyler, ancak Oden’in vücuduna sahip olduğunu söyler ve çocuğa kafasına tepsi koymayı bırakmasını söylemesini sağlar.

Yamato, Momonosuke’nin kaslı vücudu için minnettar olması gerektiğini ve tüm Wano’daki en iyi kılıç ustası olacağına dair onu temin eden ebeveynleri sayesinde olduğunu iddia ediyor. Çocuk deneyeceğini söyler.

Nami, Yamato’ya dua bittiğine göre bir kutlama banyosu yapma zamanının geldiğini söyler. Luffy ve Zoro’ya, Wano’daki geleneğin, Tanrılardan yardım isterken önemli faaliyetlere son vermek olduğunu açıklarlar.

11. Yamato12. Otama13. CarrotSerán [email protected] [email protected] tripulantları #ONEPIECE1052

Luffy, Yamato’ya iyileşmeleri için yemek yemeyi ve banyo yapmayı bıraktığı için teşekkür etti ve Jinbe onun harika bir insan olduğunu iddia etti. Zoro ikisinin de olması gerekenden daha temiz olduğunu gözlemler ve Hiyori, Sanji’yi çıldırtarak onları dinlenirken temizlediğini söyler.

Zoro, Kral ve Kraliçe ile yaptıkları kavgadan sonra Sanji’ye aynı kişi değilse onu öldürmesini söylediğini hatırlıyor. Zoro yapmaya çalışır ama Sanji onu her şeyin bittiğini söyleyerek durdurur. Daha sonra, kadınlar seslerinden şikayet edip güzel zamanları hatırlarken, Yamato’nun erkeklerle banyo yaptığı bir sahne görüyoruz.

Hem Yamato’nun hem de Havuç’un ekibe katılmasını istemek çok mu fazla? 🥺😭 #BİR PARÇA

İnsanlar büyük partinin bugün olacağını iddia ediyor, bu yüzden ülkenin diğer bölgelerinden kutlamaya gelmelerini istemeleri gerekiyor. Franky gemilerini tamir ettiğine göre diğer mürettebatın da denize açılmaya hazırlandığını görebiliriz. Kid ve Killer ekiplerine tetikte olmalarını söylediler çünkü onlar herkes için en büyük hedeflerdi.


Denizin yeni imparatorları alay konusu oluyor Bir parça 1052. bölüm

@Asfor_D_Ziad Law veya Kid’in denizin yeni imparatoru olacağını sanmıyorum çünkü yonko olmak için nüfuza ve bölgeye ihtiyacın var Luffy zaten buna sahip

Bir parça Bölüm 1052, Law ve Beepo’nun kapalı sınırlar nedeniyle dışarıdan bilgi eksikliğini ve ödüllerinin daha önce hiç görmedikleri sayılara ulaşması gerektiğini konuşmasıyla devam ediyor.

Apollo onlara medyanın olanları zaten yayınladığını ve ödüllerinin gazetede olduğunu söyler. Gazeteler yeni lütufları ve Denizin Yeni İmparatorları olacakları içeriyor ama onları göremiyoruz.

Den Den Mushi’de konuşurken sırtında çiçek olan birini ülkenin yakınında denize yakın uçarken görebiliriz. Green Bull, Wano’ya giden ve Ryokugyu’nun ondan gereksiz bir şey yapmamasını isteyen gizemli karakterin kimliğidir. One Piece 1052. Bölüm burada bitiyor.


Özetle

@OP_NEWS2022 #onepiece1053 çılgın olacak. Yeni ödüller, Jinbe ile kutlama partisi ve %99,999999 Yamato’nun resmi olarak ekibe katılması ve belki de Green Bull ile bir karşılaşma bekliyorum.

bu Bir parça Wano arkı yaklaşıyor, kahramanlarımız kutluyor ve yeni bir tehdit yaklaşıyor. Tüm detayları öğrenebilmemiz için bölümün resmi olarak yayınlanmasını beklememiz gerekecek, ancak görünüşe göre bu muhteşem arc sona eriyor.

Birçok hayran Kaido ve Big Mom’ın yenilmesinden dolayı hayal kırıklığına uğradı ve arkın kapanmasından önce daha fazlasının olmasını bekliyordu, ancak elimizdeki tek şey bu olacak gibi görünüyor.

One Piece ile ilgili tüm haberleri ve içeriği takip edin ve harika bir yay için bu heyecan verici yakın.


Sorumluluk Reddi: Bu makaledeki tüm harici medya kendi sahiplerinin mülkiyetindedir ve Sportskeeda bunların mülkiyeti üzerinde hak iddia etmemektedir.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/anime/news-one-piece-chapter-1052-leaked-wano-country-celebrates-world-government-ponders-next-move?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel