Waco, Texas’tan WWE Sunday Stunner Sonuçları


WWE, RAW markası için Sunday Stunner canlı etkinliğini Waco, Teksas’taki Extraco Events Center’da gerçekleştirdi. Gösteri, kırmızı markanın en iyi yıldızlarını içeriyordu ve ana etkinlikte Riddle’ı alan Seth Rollins’in başlığını taşıyordu.

Gösteri, Veer Mahaan ve R-Truth arasındaki teke tek maçla başladı. Hint kökenli yıldız, bu yılın başlarında yeniden ortaya çıkışından bu yana durdurulamaz durumda. Veer, ivmesini sürdürmek için bir zafer elde ederek rakibini hızlı bir şekilde çalıştırdı.

Becky Lynch ve Asuka da farklılıklarını Teksas, Waco’da çözmeye çalıştı. İki eski şampiyon, şirketin amiral gemisi gösterisine geri döndüğünden beri bir savaş yolundaydı. Ayrıca geçen hafta RAW’da Becky’nin kazandığı bir maçları vardı. Ancak, Asuka son gezilerinde üstün geldi.

Gösterinin başka bir yerinde Theory, Dolph Ziggler’a şok edici bir kayıp yaşadı. Bu yılın nisan ayından bu yana, eski dünya şampiyonu ana kadroda televizyonda yayınlanan tekler maçında yer almadı.

Finn Balor, Dominik Mysterio ile teke tek maçında karşı karşıya gelirken The Mysterios ile olan rekabetini de sürdürdü. Prens, yakın zamanda RAW’da Rey ve Dominik’e karşı bir takım maçı kaybeden The Judgment günü için önemli bir zafer elde etti.

Dominik Mysterio karşısında Prens’e bir galibiyet daha tebeşirleyin. #WWEWaco. Priest ve ben ona birçok kez bir fırsat sunduk ama o bu kayıp ve ceza yolunda kalmayı tercih etti. Teklifimiz her zaman masada, evlat.

Ayrıca, Omos gösteride Cedric Alexander’ı yendi, Ezekiel ise Ciampa’yı yendi. Bu arada Dana Brooke, WWE 24/7 Şampiyonasını korumak için Doudrop’u yendi.

Gecenin ana etkinliği Riddle ve Seth Rollins arasındaki Sokak Dövüşüydü. Visionary, RAW’da Riddle’a saldırdıktan sonra ikisi arasındaki rekabeti başlattı. Orijinal Bro, geçen hafta Rollins’i bir RKO ile ortaya çıkarırken bir tane geri aldı.

Her iki adam da Sokak Dövüşünde birbirlerinin sınırlarını zorladı. Maç sonunda, Randy Orton’ın yokluğunda tekler yıldızı olarak gelişen Riddle tarafından kazanıldı.


Waco, Texas’tan WWE Sunday Stunner sonuçlarını tamamlayın:

  • Veer, R-Truth’u yendi
  • Ezekiel, Ciampa’yı yendi.
  • WWE 24/7 Şampiyonu Dana Brooke, Doudrop’u yendi, Carmella’ya yenildi, ardından unvanı korumak için Carmella’yı yendi.
  • Dolph Ziggler, Theory’yi yendi
  • Finn Balor, Dominik Mysterio’yu yendi.
  • Asuka, Becky Lynch’i yendi.
  • Omos, Cedric Alexander’ı yendi.
  • Riddle, Seth Rollins’i yendi.

Serbest bırakılan bir WWE Superstar’ına bir AEW koşusu ile ilgilenip ilgilenmediğini sorduk. İşte onun cevabı.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/wwe-sunday-stunner-results-waco-texas?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir