“Vuruş yap” “.223 vuruş yapan ve 500 milyon dolar isteyen bir adam”


Bu sezon Washington Nationals veya Juan Soto’nun umduğu gibi gitmedi. Takım Doğu Ulusal Ligi’nde son sırada yer alırken, taraftarları gülecek bir havada değil. Nats, taraftarlarının öfkesini çekmeden Philadelphia Phillies’e karşı bir maçtan önce soğumaya çalışan süperstarlarının zararsız bir videosunu bile yayınlayamıyor.

Jomboy Media, Soto’nun videosunu Twitter’da yayınladı.

Bu video istenen etkiye sahip değildi. İzleyicilerin çoğu, bunu düşük performans gösteren yıldızlarına çekim yapmak için kullandı.

Özellikle bu taraftarın tepkisi bazı sert sözler oldu.

Takım bu sezon düşük performans gösterse de, oyuncuların hala eğlendiğini görmek bazılarına güven veriyor. Pek çok kişiyi öfkelendiriyor.

Washington Nationals yıldızı Juan Soto sıcağı yenmeye çalıştı ama bunun yerine kavruldu

Juan Soto, franchise'ın yüzü.
Juan Soto, franchise’ın yüzü.

Juan Soto, 2019’da Houston Astros’a karşı World Series’i kazandıklarından bu yana Washington Nationals kadrosunun yalnız parlak noktalarından biri oldu, ancak etrafında dönen ticaret söylentileri ile taraftarlar ipin ucunda.

Juan Soto’nun sıcak bir Haziran gününde hortumla yere püskürtüldüğü bu video, pek çok taraftarı gerçekten üzmedi, ancak takımın durumu hakkında konuşmak için bir bahane sağladı.

Bu hayran, süperstar seviyesinde performans gösteremediği halde yeni bir sözleşme istediği için süperstarı çağırıyor.

@Ulusallar 0,223 vuruş yapan ve 500 milyon dolar isteyen bir adam

Bu kullanıcı, spreylemenin Juan Soto’yu ondan beklediğimiz hücum oyunu düzeyine geri getirebileceğini umuyor.

@Ulusallar Umarım vurma güçlerini geri getirir. 🤷🏿‍♂️

Bu hayran, Washington Nationals süperstarının reklamı yapılan kadar iyi olmadığını düşünüyor.

Bu hayran, Juan Soto’dan bir çocuk olarak bahseden yanıtlarda birçok kişinin duygularını yansıtıyor.

Bu MLB hayranı, süperstarın doğru şekilde kullanılmadığını hissederek yakında organizasyondan ayrılacağını umuyor.

@JomboyMedia Umarım çocuk bu franchise’dan uzaklaşır. Orada hiç yardım yok. Ucuz mal sahiplerinin bir an önce satması gerekiyor.

Bu hayran, Juan Soto’yu ister Chicago Cubs ister New York Yankees olsun, bir takasla takımlarına çekmeye çalışan pek çok kişinin yanıtlarını özetliyor.

Juan Soto sahaya çıktı ve eğlendi, son mücadelelerin onu alt etmesine izin vermediğinin harika bir işareti, ancak taraftarlar öyle bir öfkeyle karşılık verdi ki, bir dahaki sefere kişiliğini göstermeden önce iki kez düşünmesi şaşırtıcı olmaz.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-get-f-ng-hit-a-guy-batting-223-wants-500-million-washington-nationals-fans-roast-juan-soto-beats-heat-unique-way?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel