Vladimir Guerrero Jr., dışarı çıktıktan sonra sığınak yerine Toronto Blue Jays arenasında oturmayı seçti.


Toronto Blue Jays’in temkinli oyuncusu Vladimir Guerrero Jr., sekizinci vuruşta berabere kaldıktan sonra bugün işleri değiştirmeye karar verdi. Vurucuların normalde yaptığı gibi sığınağa geri dönmedi. Bunun yerine, ilk taban çizgisinden takımının boğa güreşine kadar yürüdü ve yarım vuruş için yardım atış ekibine katıldı.

Bir bakıma Guerrero, sahada ilk üsse koştuktan sonra ileriye doğru ivmesini sürdürüyordu. Ama sonra koşusu yavaşladı ve boğa güreşine doğru kasıtlı bir yürüyüş yaptı. Hem sahadaki oyuncular hem de Blue Jays yayın ekibinin kafası karıştı. Guerrero’nun nereye gittiğini sorguladılar.

Blue Jays renk yorumcusu Pat Tabler, “Vladdy boğa güreşi sahasına gidiyor,” dedi. “O nereye gidiyor?”

“Çekim bittikten sonra Vladimir Guerrero Jr. barakada takılmaya karar verir.” – Skor

Guerrero, boğa güreşi sahasındaki sekizinci vuruşun geri kalanını geçmeye başladı. Vuruşun sonu için eldivenini kapma zamanı gelene kadar takımının sığınağına geri dönmedi.

Blue Jays yorumcusu Dan Schulman, “Sanırım bu yarım devrenin geri kalanında biraz orada takılacağım,” dedi. “Buna karşı bir kural yok. Höyüğün üstüne çıkıp atmaya başlarsa bir hikayemiz olur.”

Guerrero, zaman geçirmek için Toronto Blue Jays bullpen personeli ile sosyalleşiyor gibi görünüyordu.

Toronto Blue Jays slugger Vladimir Guerrero Jr. bugün takımının boğa güreşinde biraz zaman geçirdi

Toronto Blue Jays oyuncusu Vladimir Guerrero Jr. bu sezon 19 iç saha koşusu ile .265 vuruş yapıyor.
Toronto Blue Jays oyuncusu Vladimir Guerrero Jr. bu sezon 19 iç saha koşusu ile .265 vuruş yapıyor.

Bullpen’e yürüyüşü sıradan görünse de, Guerrero hem kendisinin hem de ekibinin son zamanlardaki düşüşünden dolayı biraz hayal kırıklığı sergiliyor olabilirdi. Oakland Athletics’e karşı bugünkü maça giren Blue Jays, üst üste beş kez kaybetmişti.

Vlad Guerrero Jr. az önce SS’ye zayıf bir şekilde topraklandı ve kıçını çizgiye indirmeye devam etti ve sonra RF’de çizginin aşağısındaki boğa güreşine doğru yürümeye devam etti. Dışarı çıkmak için soğutulmuş, sığınağa geri dönmüş ve 1B’de her zamanki gibi iş.

“Vlad Guerrero Jr. az önce SS’ye zayıf bir şekilde topraklandı ve çizgiyi alt üst etmeye başladı ve sonra RF’de hattan aşağı doğru yürümeye devam etti. Dışarı çıkmak için soğutuldu, sığınağa geri döndü ve bu iş her zamanki gibi 1B’de geri çekil.” -Dallas Braden

Guerrero Jr. bu alanda nispeten iyi bir vuruş yaptı, ancak Oakland’dayken değil. Takımın Oakland Colliseum’daki ilk iki maçında, Guerrero .167’ye ulaştı ve iki kez vurdu. Ligdeki en kötü takımlardan birine karşı, bu yıldızı hayal kırıklığına uğratmak zorunda.

Guerrero bu sezon sağlam rakamları bir araya getirdi. 2021’den geride olmasına rağmen, Guerrero hala 19 ev koşusu ve 53 koşuyla .265 vuruş yapıyor.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/watch-vladimir-guerrero-jr-opted-sit-toronto-blue-jays-bullpen-instead-dugout-grounding?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir