Vitor Pereira: Özgüvenli bir takım görmek istiyorum

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, E. Frankfurt ile oynanacak UEFA Avrupa Ligi grup maçı öncesi basın toplantısında konuştu. Portekizli teknik adam, “Yarınki maçta çok fazla Türk taraftar olacaktır. Nereye gidersek gidelim Fenerbahçeliler orada olacaktır. Finlandiya’da da çok fazla Fenerbahçeli vardı” ifadelerini kullandı.

Pereira, “Teknik ve taktik olarak kaliteli bir takım görmek istiyorum. Kolay olmayacak ama buraya gelmemizi sağlayan öz güveni göstermemiz gerekiyor. Güzel bir stat, iyi bir zemin var. Ben yarınki maçta özgüvenli bir takım görmek istiyorum”

‘Mesut Özil bizim için çok önemli’

“Mesut Özil tam bir takım oyuncusu. Kalitesiyle takıma yardım etmek istiyor. Takımın kaptanlarından bir tanesi. Bizim için çok önemli bir oyuncu” şeklinde konuştu. Maç için çok heyecanlı. Rakibimiz Avrupa’nın 5 büyük liginden birinde oynuyor. Sistemlerden ziyade belli bir disiplinde oynayan bir rakip. Haftanın üç günü oynayan ve oynamaya alışkın bir ekip”

“Tribünde Fenerbahçe taraftarlarının da olacağını biliyoruz. Hem Almanya’dan hem de çevre ülkelerden gelecek. Çünkü biz büyük bir kulübüz”

Yazının Kaynağı :  Fanatik

Yorum yapın