Vitality Blast: Shan Masood Derbyshire için ustalık sınıfı sunarken Surrey rakipleri Middlesex’i alt ediyor | Kriket Haberleri


Surrey, Vitality Blast South Group’ta liderliğini sürdürmek için Middlesex’i 20 sayı farkla mağlup etti; Başka yerlerde Gloucestershire, Bristol’u üç kaleyle yendi, Hampshire Essex’i 32 koşuyla yendi, Northamptonshire Worcestershire’ı 73 koşuyla yendi ve Derbyshire, Leicestershire’a karşı altı küçük kapı galibiyeti aldı

Son Güncelleme: 09/06/22 11:36pm


Surrey, Londra Derbisinde Middlesex'i yenerek galibiyete devam ederken T20 Blast'tan öne çıkanlar.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Surrey, Londra Derbisinde Middlesex’i yenerek galibiyete devam ederken T20 Blast’tan öne çıkanlar.

Surrey, Londra Derbisinde Middlesex’i yenerek galibiyete devam ederken T20 Blast’tan öne çıkanlar.

Jason Roy ve Chris Jordan, Surrey’in Londra’daki rakipleri Middlesex’i 20 maçlık bir galibiyetle Vitality Blast South Group liderleri olarak konumlarını güçlendirmesiyle, İngiltere seçicilerine beyaz top yeteneklerini hatırlattı.

Roy, Lord’s’ta 45 topta 81 vuruş yaptı ve vuruş sayısı yedi kişilik müthiş bir 208’in bel kemiğini oluşturdu.

Ev sahibi ekip başlangıçta cesurca kovaladı, kaptan Steven Eskinazi’nin 21 toptan 47’si liderliğinde, ancak Jordan’ın 31’e dörtlük muhteşem dönüşü ve Sunil Narine’in 28’e iki vuruşuyla Surrey kampanyanın altıncı galibiyetini aldı.

Somerset, Bristol’de ezeli rakipleri Gloucestershire’a karşı yağmurdan etkilenen bir çatışmayı üç kaleyle (DLS) kazanmak için şok bir başlangıçtan sonra toparlanırken, maçın galibi Roelof van der Merwe oldu.

Yağmur beş overdan sonra oyunu kestiğinde, Gloucestershire birde 61’e yarışmıştı, Miles Hammond’ın yardımıyla, sadece 12 toptan 29 top atarken ilk altı teslimattan dört altıya isabet etti.

Maç, yeniden başlarken taraf başına 10’a düşürüldü ve ev sahibi beş sayı için 101 sayı attı.

Somerset’in revize hedefi 112’ydi. Van der Merwe, dört altılı ve dörtlü 15 toptan 48’i yenilmeden önce yedide 55’e düştü ve onları yedek üç top ile beklenmedik bir zafere ulaştırdı.

Southampton’da, Hampshire Hawks, Essex Eagles’ı 32 koşuyla yenmek için formdaki artışını uzatırken, James Fuller, rönesans sezonunu 30’a dört iddia ederek sürdürdü.

Çok yönlü Fuller, ev sahibi takım 155’i savunarak üç galibiyet elde ederken, Chris Wood ve Brad Wheal da bir çift küçük kapıyla övünerek sekize çıkardı.

Daha önce, Essex’ten Ben Allison, 33 için üçün en iyi T20 rakamlarını iddia etti ve bacak döndürücü Matt Critchley, Blast çetelesini sezon için dokuza çıkarmak için 25’te üçü yakaladı ve James Vince, Hampshire için 44 ile en yüksek puanı aldı.

North Group’ta, Northamptonshire Steelbacks Worcestershire Rapids’i 73 koşuyla geçerek ikinciliğe tırmanırken Chris Lynn yenilmediği bir yüzyılla mor yamalarına devam etti.

Steelbacks açıcı, vuruş vuruşlarının bir kısmında bir koşucu ile vuruş yapmasına rağmen 57 toptan 113’ünü vurdu ve kaptan Josh Cobb ile 115’lik ikinci küçük kale standı, taraflarının üçe 220 kazanan toplamlarının temellerini attı.

Yedi maçının altısını kaybeden Worcestershire, Wantage Road’da toplamda 147’ye düştü ve Cobb, kariyerinin en iyi beş rakamını 25’e çıkardı.

Shan Masood, Derbyshire’ı Leicestershire’a karşı altı kalelik bir zafer için kurmak için zarif bir zamanlamayla bir ustalık sınıfı verdi.

Falcons kaptanı, Foxes’un 181’ini altı sayı ve yedek sekiz topla kovalarken 32 toptan 73 puan aldı.

Aaron Lilley’nin 41 toptan 67’si Tilkileri iyi bir konuma getirmişti ancak Masood’un dehası öne geçti ve geç bir yalpalamaya rağmen Brooke Guest’in 19 toptan yenilmediği 29’u Falcons’u üçüncü grup zaferine taşıdı.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12630914/vitality-blast-surrey-see-off-rivals-middlesex-as-shan-masood-delivers-masterclass-for-derbyshire

Yorum yapın

SMM Panel