Vitality Blast: Birmingham Bears ve Hampshire çeyrek finale yükseldi; Essex, Surrey galibiyeti | Kriket HaberleriHampshire Hawks ve Gloucestershire arasındaki T20 Vitality Blast maçının öne çıkan özellikleri.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Hampshire Hawks ve Gloucestershire arasındaki T20 Vitality Blast maçının öne çıkan özellikleri.

Hampshire Hawks ve Gloucestershire arasındaki T20 Vitality Blast maçının öne çıkan özellikleri.

Cuma gecesi Birmingham Bears ve Hampshire Hawks’ın çeyrek finalde yer aldığı Vitality Blast eyleminden toparlama, Surrey son sekizde bir ev sahibi olmayı garantiledi ve İngiltere’nin bir günlük kaptanı Jos Buttler, Lancashire için bir yenilgi aldı.

Yorkshire Vikings vs Birmingham Bears

birmingham ayılar Bir koşu festivalinde diğer rakiplere karşı 239 hedefi savunarak Kuzey Grubu kazananları olarak gelecek haftaki Vitality Blast çeyrek finallerine katılmaya hak kazandı Yorkshire Vikingleri Headingley’de.

Birmingham’ın 238-5’i bu sezonki Blast’ta dördüncü en yüksek toplam oldu – aynı zamanda Nottinghamshire’a karşı 261-2 ile en yüksek sayıya sahipler – ve İrlandalı ilk oyuncu Paul Stirling için 41 topun 81’ini ve Dan için 25’ten değil, geç kariyerin en iyi 63’ünü içeriyordu. Mousley, aynı zamanda spin atışı ile bir küçük kapı talep etti.

Bu aynı zamanda Yorkshire’ın şimdiye kadar kabul ettiği en yüksek toplam oldu. Ama yiğitçe kovaladılar ve 207’de Adam Lyth’in 69’luk en yüksek skoruyla bitirdiler. Bears kaptanı Carlos Brathwaite, 31 maçlık galibiyette sezonun en iyi 3-32’sini geri getirdi.

Dördüncü sırada yer alan Vikingler, Leicestershire’da Pazar günkü son grup maçına gidiyorlar ve altıncı sırada bir puan geride kalıyorlar ve oyunda her türlü olasılık var. Bir galibiyet, bir beraberlik veya sonuç olmaması gibi onları hak edecek, ayrıca evlerinde çeyrek final için ilk iki içinde bitirebilir veya bir mağlubiyetle elenebilirler.

Worcestershire Rapids vs Lancashire Lightning

Jos Buttler, İngiltere’nin yeni beyaz top kaptanı olarak atanmasından bu yana ilk maçında şaşırtıcı bir şekilde hayal kırıklığı yaşadı. Lancashire Yıldırım vuruş çöküşü, ziyaretçilerin alt sıradakilere karşı 29 maçlık bir yenilgiye düştüğünü gördü Worcestershire Rapids New Road’da.

Canlı Canlılık T20 Blast Kriket

3 Temmuz 2022, 18:25

canlı

Eoin Morgan’ın yerine gelen oyuncu gol atmadan önce düşürüldü, ancak daha sonra o ve Phil Salt 179 hedef peşinde 8.2 fazladan 85’i yağmalarken, 29 topla 42’yi üç altılı ve iki dörtlü parçaladı.

Yıldırım, çeyrek finalde yerlerini alacak olan zaferi elde etme yolunda iyi görünüyordu, ancak daha sonra Brett D’Oliveira’nın 4-20’lik kariyerindeki en iyi T20 dönüşü, Yıldırım’ın kaderinde dramatik bir geri dönüşün merkezi parçasıydı.

Lancashire’ın Pazar günkü Birmingham Bears ile son maçına giden son sekize kalifiye olma umutlarını dengede tutmak için on küçük kapı 11.1’de 64 koşu için düştü.

Leicestershire Foxes vs Northamptonshire Steelbacks

Leicestershire Tilkileri yenmek Northamptonshire Çelik Sırtlılar Vitality Blast’ta çeyrek finali kapma umutlarını canlı tutmak için bir koşuyla, dramatik zafer – Yorkshire’ın kaybıyla birleştiğinde – ev sahiplerine umdukları geceyi yaşattı.

Skipper Colin Ackermann, Nick Welch (38) ve Lewis Hill’in ilk 32 topun 59’unu yağmalamasından sonra Leicestershire’ı sezonun en iyi 214-6’sına götürmek için 44 toptan kariyerinin en iyi 85’inde üç altı ve dokuz dörtlü vurdu.

Aynı şekilde bir galibiyete ihtiyaç duyan Steelbacks, Chris Lynn, Josh Cobb ve Jimmy Neesham’dan yarım asırlık yanıt verdi. Bununla birlikte, kazanmak için 19’a ihtiyaç duydukları olağanüstü bir son rövanşa rağmen, toplamı kovalamak onların hemen ötesinde kanıtladı ve Neesham’ın gitmesi gereken üç topla bitmemiş olsaydı, başarabilirdi.

Nottinghamshire Outlaws vs Durham

Nottinghamshire HaydutlarıYedinci ardışık T20 çeyrek final rıhtımının son umutsuz umutları, rahat bir dört küçük kapı zaferine rağmen nihayet ortadan kayboldu. Durham Trent Bridge’de.

Diğer şeylerin yanı sıra, Nottinghamshire’ın Leicester’deki maçta umudunu korumak için bir beraberliğe ihtiyacı vardı, ancak Leicestershire’ın Northamptonshire’ı geride bıraktığı gibi olmayacaktı.

2017 ve 2020’de Outlaws’ı T20 zaferine taşıyan, Nottinghamshire’ın ayrılan kıdemli kaptanı Dan Christian için en azından heyecanlı bir vedaydı. ev sahipleri 184’lük bir hedefin peşine düştüler ve fazladan üç yedek kaldı.

Surrey vs Kent Spitfires

Surrey Ev sahibi Vitality Blast’ı yendikten sonra çeyrek finali perçinledi Kent Spitfires Jason Roy ve Sam Curran’dan yarım asırlık hızlı dört kaleyle, yüksek puanlı bir ilişkide muhteşem bir kovalamaca yönetiyor.

Kia Oval’de 30.000 kişilik tam bir seyirci kalabalığı, ev sahibi Surrey Kent’in 191-5’ini dokuz topla avlarken, İngiltere ikilisi Roy 27 topta 58 top ve Curran 30 topta 50 top oynadı.

Uzun süredir lider olan Surrey için 13 grup maçında 10. galibiyetti, bir maç yağmur yağdı ve Laurie Evans ve Will Jacks ayrıca Kent’in bowling oyuncuları zorlu görünen bir toplamı savunamadığı için her biri 26 koşuyla sağlam katkılarda bulundu.

Middlesex vs Somerset

Josh Davey eski takım arkadaşlarına musallat olmak için geri döndü. Somerset vurmak orta seks Lord’s’taki Vitality Blast gerilim filminde iki kaleyle çeyrek finale yükseldi. Davey, Chris Green’e altı gol atmadan önce, dört tutumlu aşırıdan 1-25 aldı ve ziyaretçiler yedek iki topla tahterevalli karşılaşmasını kazandı.

Vitality Blast: Birmingham Bears ve Hampshire çeyrek finale yükseldi; Essex, Surrey galibiyeti | Kriket HaberleriVitality Blast: Birmingham Bears ve Hampshire çeyrek finale yükseldi; Essex, Surrey galibiyeti | Kriket Haberleri

Essex vs Glamorgan

2 Temmuz 2022, 18:25

canlı

Cidermen, Tom Banton’ın kaptan Tom Abell için 39 ve 36’sı sayesinde biraz rahatlık ile 161’lik bir hedefi kovalıyor gibi görünüyordu, ancak Jason Behrendorf’un Max Harris için ilk kez 3-30 ve iki kalesi Davey’nin son kahramanlıklarından önce sıkılaştı.

Daha önce, Middlesex’in 160-6’lık çetelesi, Chris Green’in Luke Hollman için yenilmediği 44 ve 41’e çok şey borçluydu, ancak bu onların rekabetteki dokuzuncu yenilgisini engellemeye yetmedi.

Hampshire Hawks vs Gloucestershire

James Fuller’ın hızlı ateşi 45 ve Liam Dawson ve Nathan Ellis’in kusursuz bowlingi ateşlendi Hampshire Şahinleri pahasına Vitality Blast çeyrek finallerine Gloucestershire.

James Fuller, Hawks'a çeyrek finalde bir yer kazandırmak için Hampshire'ın Gloucestershire karşısındaki galibiyetindeki fark olduğunu kanıtlayan 24 topun 45'ini vurdu.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

James Fuller, Hawks’a çeyrek finalde bir yer kazandırmak için Hampshire’ın Gloucestershire karşısındaki galibiyetindeki fark olduğunu kanıtlayan 24 topun 45’ini vurdu.

James Fuller, Hawks’a çeyrek finalde bir yer kazandırmak için Hampshire’ın Gloucestershire karşısındaki galibiyetindeki fark olduğunu kanıtlayan 24 topun 45’ini vurdu.

Çok yönlü Fuller, Hampshire’ı 140-par’ın üzerine çıkarmak için ölümden sonra vuruşunu yapmak için sadece 24 topa ihtiyaç duydu.

Nakavt umutlarını canlı tutmak için kazanması gereken Gloucestershire, küçük kapılarını düzenli bir şekilde kaybetti, Dawson 2-16 ve Avustralya Ellis’i Hampshire 15 koşuyla kazandığı için dört overde 1-14 döndü.

James Vince, Hampshire'ın vuruş vuruşlarının sonunda James Fuller'ın vuruşunun, spinner'larıyla birleştiğinde zaferlerinin anahtarı olduğunu düşünürken Jack Taylor, Gloucestershire'ın kaybından hafif ihraçları sorumlu tuttu.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

James Vince, Hampshire’ın vuruş vuruşlarının sonunda James Fuller’ın vuruşunun, spinner’larıyla birleştiğinde zaferlerinin anahtarı olduğunu düşünürken Jack Taylor, Gloucestershire’ın kaybından hafif ihraçları sorumlu tuttu.

James Vince, Hampshire’ın vuruş vuruşlarının sonunda James Fuller’ın vuruşunun, spinner’larıyla birleştiğinde zaferlerinin anahtarı olduğunu düşünürken Jack Taylor, Gloucestershire’ın kaybından hafif ihraçları sorumlu tuttu.

Sussex Köpekbalıkları vs Essex Kartalları

Muhteşem bir cimri bowling essex kartalları Kaptan Simon Harmer, Vitality Blast maçında 28 koşuyla takımını zafere taşıdı. sussex köpekbalıkları Hove’da.

Harmer, dört aşırı vuruşundan sadece 18 koşu aldı ve ayrıca tehlikeli adam Ali Orr, Tom Alsop ve George Garton’ın küçük kapılarını aldı.

Sussex, biletleri tükenen kalabalığın önünde bir kez daha hayal kırıklığına uğradığı için bu, Essex için kampanyanın sekizinci galibiyeti oldu. Ancak Sussex’in iki gün önce sezonun ilk şampiyonluk galibiyetinin kahramanı olan Orr, Sussex zafer için zorlu bir 198 kovalarken daha fazla kahramanlık tehdidinde bulundu.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12644118/vitality-blast-birmingham-bears-and-hampshire-through-to-quarter-finals-wins-for-essex-surrey

SMM Panel PDF Kitap indir