Virat Kohli, Babar Azam’ın tweetine yanıt verdi


Virat Kohli, Pakistan kaptanı Babar Azam’ın mücadele eden Team India meyillisine destek verdiği tweetine yanıt verdi. Kohli, Azam’a teşekkür etti ve kendisine en iyisini diledi.

Kohli’nin 14 Temmuz Perşembe günü Lord’s’da İngiltere’ye karşı düzenlenen ikinci ODI’de 16 için görevden alınmasının ardından, Azam resmi Twitter hesabını kullandı ve eski Hint kaptanı için cesaret verici sözler paylaştı.

Yıldız Hintli meyilli ile bir görüntüsünü yayınlayarak şunları yazdı:

“Bu da geçecek. Güçlü kal #ViratKohli.”

Azam’ın çokça övgü topladığı viral Tweet’e yanıt veren Kohli, şu yorumu yaptı:

“Teşekkürler. Parlamaya ve yükselmeye devam edin. Hepinize en iyi dileklerimle 👏.”

@babarazam258 Teşekkürler. Parlamaya ve yükselmeye devam edin. Hepinize iyi çalışmalar dilerim 👏

Günün erken saatlerinde 33 yaşındaki oyuncu, uluslararası kriketteki zayıf performansı nedeniyle üzerinde artan baskının ortasında felsefi bir tweet paylaştı. İki kanatlı bir sanat eserinin önünde poz verdi ve şu mesajı okudu:

“Ya düşersem… Aman sevgilim, ya uçarsan.”

Ateş altında kalan kriket oyuncusu, şifreli gönderiyi tek kelimelik bir başlıkla paylaştı:

“Perspektif”.

Kohli, devam eden tur sırasında İngiltere’de son derece kötü bir performans sergiledi. Şimdiye kadar üç formatta 11, 20, bir, 11 ve 16 puan kaydetti.


“Bir oyuncunun böyle bir aşamada neler yaşadığını biliyorum” – Babar Azam Kohli tweet’inde açılıyor

Pakistan’ın Galle’deki Sri Lanka’ya karşı ilk Testi öncesinde düzenlediği basın toplantısında Azam’a Kohli’yi desteklemek için yaptığı övgüye değer tweet atma hareketi soruldu.

Düşüncelerini paylaşarak açıkladı:

“Kendim de bir oyuncu olarak böyle bir aşamadan geçebileceğinizi biliyorum ve bir oyuncunun böyle bir aşamada neler yaşadığını da biliyorum. O zamanlarda desteğe ihtiyacınız var. Sadece biraz destek vereceğini düşünerek tweet attım. en iyi oyunculardan biridir.”

Azam ayrıca son birkaç sezonda karşılaştığı sefil formu yenmek için Hintli meyilliyi destekledi. Şu yorumda bulundu:

“Çok fazla kriket oynuyor ve bu durumlardan nasıl çıkacağını biliyor. Zaman alır, oyuncuları desteklerseniz gerçekten iyi olur.”

Kohli, İngiltere’ye karşı 17 Temmuz Pazar günü Manchester’daki Old Trafford’da oynanacak olan serinin üçüncü ODI maçında yer alacak.

Hamur, üç ODI ve beş T20I’yi içerecek olan Batı Hint Adaları turu için dinlendirildi.


Ayrıca Okuyun: “Virat şimdiye kadar yanıt vermeliydi” – Shahid Afridi, Babar Azam’ın formsuz Kohli’yi desteklemesi hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-virat-kohli-responds-babar-azam-s-tweet-thank-you-keep-shining-rising?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir