Vince Russo, WWE’yi RAW Superstar’ı yanlış yönettiği için eleştiriyor


Vince Russo inanıyor WWE Robert Roode’un yeteneğini 2016’da şirkete katıldığından beri boşa harcadı.

Roode, Russo’nun bir TNA/IMPACT Güreş yazarı olduğu süre boyunca 256 gün boyunca TNA Dünya Ağır Siklet Şampiyonasını elinde tuttu. 46 yaşındaki oyuncu şu anda Dolph Ziggler ile Dirty Dawgs takımlarında RAW’da performans sergiliyor.

Ile konuşmak Sportskeeda Wrestling’den Dr. Chris Featherstone, Russo, Roode’un neden daha sık kullanılmadığını sorguladı. Ayrıca Hulk Hogan’ın eski TNA Başkanı Dixie Carter’a Roode’u “adam” yapmamasını tavsiye ettiği iddia edilen bir zamanı da hatırladı.

Russo, “Bana göre bu tam bir travesti” dedi. “Ne büyük bir yetenek israfı. Ne büyük kayıp bir insan. Harika bir adam için ne büyük kayıp. Ne büyük kayıp bir lider, bir beyefendi. Kardeşim, TNA’de uzun süre Bobby Roode ile çalıştım ve Bobby Roode 12. saatte Hulk Dixie’yi fişi çekmeye ikna edene kadar adam olacaktı. Ne acayip bir karmaşa.” [13:29-14:04]

youtube kapağı

Russo’nun daha iyi muamele görmesi gereken iki RAW Superstar’ı hakkındaki düşüncelerini duymak için yukarıdaki videoyu izleyin.


Vince Russo neden WWE RAW yıldızı Robert Roode’a bu kadar düşkün?

Robert Roode, World Wrestling Entertainment’a katılmadan önce James Storm ile beş kez TNA World Tag Team Championship kemerlerini kazandı. Beer Money, Inc. olarak bilinen iki adam, 2008 ve 2011 yılları arasında dünyanın en iyi takımlarından biri olarak görülüyordu.

Russo, kendi güreş promosyonunu başlatması halinde Roode ve Storm’u işe almakla ilgileneceğini de sözlerine ekledi.

Russo, “Yarın bir güreş şirketi kuracak olsaydım, muhtemelen ilk arayacağım iki kişi Bobby Roode ve James Storm olurdu,” diye devam etti. “Yıldızlar gibi görünün, yıldızlar gibi davranın, şirket adamları. Bobby Roode dünyanın en iyi adamıdır. nasıl olduklarını bilmiyorum [WWE] onunla özle.” [14:09-14:37]

Roode’un WWE başarıları arasında NXT Şampiyonası ve Amerika Birleşik Devletleri Şampiyonası’nı kazanmak yer alıyor. Aynı zamanda iki kez RAW Takım Şampiyonu (W/Chad Gable ve Dolph Ziggler ile) ve bir kez SmackDown Takım Şampiyonu (Ziggler ile).


Bu makaleden alıntılar kullanıyorsanız lütfen Sportskeeda Wrestling’e atıfta bulunun ve videoyu gömün.


Damarlarında profesyonel güreş mi var? Özel bültenimize kaydolun tam burada.

canlı anketCANLI ANKET

S. Robert Roode tekrar tekler yarışmacısı mı olmalı?

Şimdiye kadar 11 oy

Colin Tessier tarafından düzenlendi

tepki-emoji