Vince Russo, WWE’deki birkaç yıldızın “tamamen yanlış yayınlandığını” söyledi


Eski WWE baş yazarı Vince Russo, Bianca Belair ve diğer birçok yıldızın şirket tarafından yanlış yayınlandığına inanıyor.

WWE’nin EST’si, WrestleMania 38’de Becky Lynch’i tahttan indirdikten sonra unvanı elinde tutan şu anki RAW Kadınlar Şampiyonu. Randy Orton, Seth Rollins ve Asuka gibi önemli isimleri içeren kırmızı markanın yığılmış kadrosunun bir parçası.

üzerinde konuşma güreş arkadaşı Vince Russo, Rhea Ripley, Bianca Belair ve Riddle’ın hayranı olduğundan bahsetti, ancak sevdiği birçok yıldız gibi WWE’de doğru bir şekilde rezerve edilmediklerini düşünüyor.

“Bence Rhea Ripley bir katil, bence onu yanlış kullanıyorlar. Bu kadını nasıl kullanacaklarına dair hiçbir fikirleri yok ama bence o bir yıldız. Bence Bianca Belair bir yıldız, bence yanlış rol yapmış.” Riddle iyi, bence yanlış yazılmış. Bu yüzden gerçekten sevdiğim ve hayran olduğum birçok insan, sadece tamamen yanlış olduklarını düşünüyorum” dedi Russo. [1:17:33 – 1:17:59]

youtube kapağı

Sohbetteki biri Bianca Belair’in yanlış yayın olmadığını söylediğinde, Russo katılmadığını ve yetenekli olduğunu düşündüğünü, ancak kesinlikle yanlış yayınlandığını söyledi.


Vince Russo, Theory’nin bir televizyon yıldızı olduğunu düşünmüyor

Eski WWE yazarı, şu anki Birleşik Devletler Şampiyonunun bir televizyon yıldızı olmadığını belirterek Teori hakkındaki dürüst düşüncelerini paylaştı.

Vince Russo, yıldız gibi göründüğünü ve televizyona ait olduğunu söylediği Ultimate Warrior ve Bret Hart gibi efsaneleri gündeme getirdi.

“Yine kardeşim o [Theory] maç sayısını kaybetti. Biliyorsun, bu zor çünkü Savage ve Perfect ve Ultimate Warrior ve Bret Hart ve Razor Ramon gibi adamlara geri dönüyorum. Bunun gibi adamlara gidiyorum ve bugünün adamlarına bakıyorum ve sen yıldız değilsin gibiyim. Yıldızlar gibi gelişmediniz, yıldızlara benzemiyorsunuz” dedi Russo.

Theory, WWE tarihindeki en genç Amerika Birleşik Devletleri Şampiyonu olarak tanınır ve Vince McMahon’un himayesindeki olarak lanse edilir. Önümüzdeki yıllarda büyük bir yıldız olup olmayacağı henüz belli değil.


Bu makaleden herhangi bir alıntı kullanırsanız, lütfen transkripsiyon için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


İki eski WWE baş yazarına Vince McMahon’un şirketten geri adım atmasını sorduk. Buraya Tıkla.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-vince-russo-says-several-stars-wwe-totally-miscast?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir