Vince Russo, WWE’de düşük kaşlı çekimler yaptığı için AEW’yi eleştirdi


Vince Russo kısa süre önce, birincil rakipleri WWE’de sürekli olarak “düşük kaşlı” kazılar yapmaktan AEW ile mutsuzluğunu dile getirdi.

All Elite Güreş Başkanı Tony Khan ve şirketin yeteneklerinin, spor eğlencesinde küresel güçte yumruk atmaktan nadiren çekindiği bir sır değil. Canlı şovlar veya röportajlar sırasında olsun, AEW yeteneklerinin rakiplerine ateş ettiği birkaç durum vardır.

Bazıları Tony Khan’dan ürününe odaklanmasını isteyerek buna itiraz ederken, diğerleri bunun işin bir parçası olduğuna inanıyor. Sportskeeda’nın The Bro Show’unun son bölümünde konuşan Vince Russo, aynı şeyi ilginç bir şekilde ele aldı.

Eski WWE yıldızı, “düşük kaşlı” çekimler yapmak yerine, AEW’nin yaratıcı kazılar yapması gerektiğini düşünüyor ve DX’in WCW’yi işgalini örnek gösteriyor.

“Bunu hep söyledim kardeşim, benim felsefem hep bu oldu. 1 değilsen 2 numara senin için yok, onlardan bahsetme. Ama 2 değilsen, 1 numaradaki lavaboyu bence sen atıyorsun ama yaratıcı bir şekilde yapıyorsun bunu alçakgönüllü yapmıyorsun dx’in wcw show’a gitmesi gibi yaratıcı bir şekilde yapmalısın bence mutfak lavabosunu atmalısın, ama bunu yaratıcı bir şekilde yapmalısın dostum,” dedi Vince Russo. (22:04 – 22:39)

Aşağıdaki videonun tamamına göz atın:

1998’de kamuflaj kıyafetleri içinde DX, WCW’nin Pazartesi Nitro’sunun canlı yayınına girmeye çalıştı. Arenaya bir tank sürdüler, ancak yıldızlar pusuya düşmeden önce kapılar kapandı.

Seth Rollins, WWE’ye atıfta bulunduğu için AEW’yi de eleştirdi

Sports Illustrated ile yakın tarihli bir röportajda, RAW Superstar, WWE’ye sürekli atıfta bulunduğu için AEW’yi “çaresizlik kokuyor” diyerek suçlamadan önce tereddüt etmedi.

Aynı zamanda Rollins, WWE’nin All Elite Wrestling’e ancak anlatı açısından anlamlı olduğunda atıfta bulunduğunu açıkladı.

“Madalyonun diğer yüzü, bu adamlar tarafından kullanılabilmesidir… Bunu kişisel olarak çok yapışkan ve alçakgönüllü buluyorum. Bence çaresiz görünüyor ve kokuyor. Herhangi bir şey olduğunu sanmıyorum. Rollins, “Oraya gitmemiz ve o adamlar hakkında konuşmamız gereken televizyon şovumuz” dedi.

Bu haftaki SI MEDIA PODCAST aracılığıyla, AEW güreşçileri hakkında Seth Rollins, promosyonlar sırasında WWE süperstarından bahsetti: “Bunu çok yapışkan ve alçak buluyorum.” Hikayenin tamamı burada –> bit.ly/3uyiKuE

Konuyla ilgili herkesin bir fikri varken, iki rakip şirketin varlığının işletmeye çok ihtiyaç duyulan rekabet gücünü kazandırdığı inkar edilemez.

Vince Russo’nun All Elite Wrestling’i WWE’de “düşük kaşlı” atışlar yapmasına katılıyor musunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümündeki sesi kapatın.


Bu makaleden herhangi bir alıntı alırsanız, lütfen Sportskeeda Wrestling’e teşekkür edin ve Instagram videosunu gömün.


Jinder Mahal, Stone Cold Steve Austin hakkında kontrol edebileceğiniz ilginç bir söylenti duydu. burada

Arpit Shrivastava tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/vince-russo-slams-aew-taking-low-brow-shots-wwe?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın