Vince McMahon’un WWE SmackDown’daki bölümü için mevcut planlar


Vince McMahon’un bu gece WWE SmackDown’a dönmesi planlanıyor, ancak yakın tarihli bir rapora göre, kayıtlarda bu bölüme atıfta bulunulmadı.

Mike Johnson’ın PWInsider gösteri öncesi toplantılarda segment hakkında hiçbir şeyin tartışılmadığını ortaya koydu. Ne olabileceğine dair hiçbir ipucu yok ve bölüm, gösterinin bir parçası değilmiş gibi ele alınıyor. Bu, olası sızıntıları önlemek için yapılmış olabilir.

SmackDown kayıtlarında da iddialarla ilgili hiçbir şey tartışılmadı veya ele alınmadı. PWInsider’ın konuştuğu birkaç kaynak, mevcut durum göz önüne alındığında gösteri öncesi toplantıları “tuhaf” olarak nitelendirdi. Rapora göre Vince McMahon hiçbir şey satmıyordu. Ancak, kimse doğrudan bunu sormadı.

Bay McMahon, bu akşam saat 20.00’de FOX’ta canlı SmackDown’da görünecek.


Vince McMahon’un bu geceki SmackDown’dan önce yetenekle bir toplantı yaptığı bildirildi.

WWE, sosyal medyada McMahon’un bu gece mavi markada görüneceğini duyurduğunda, güreş dünyasını kasıp kavurdu. Televizyondaki son görünümünün üzerinden aylar geçti ve ne söyleyeceğini görmek ilginç olacak.

bu Güreş Gözlemcisi Bülteni eski CEO’nun bu geceki gösteriden önce sahne arkasında yetenekle bir toplantı yapacağını bildirdi. Gösteriyi açması planlanıyor ve WWE Evrenine Bay McMahon karakteriyle hitap edecek.

Son iddialarla ilgili soruşturma sonuçlanıncaya kadar, geçici Başkan ve CEO rolünü üstlenmekten onur duyuyorum. seviyorum @WWE ve tüm dünyada milyarları eğlendirmek için yapmaya devam ettiği tek şey. kurumsal.wwe.com/yatırımcılar/haberler…

PWInsider ayrıca WWE Yetenek İlişkileri Başkanı John Laurinaitis’in bu geceki SmackDown’a katılmadığını da kaydetti. Son zamanlarda ortaya çıkan iddialar nedeniyle, yakında WWE tarafından bırakılacağına dair söylentiler dolaşıyor. Stephanie McMahon, babası gönüllü olarak istifa ettikten sonra yönetim kurulu tarafından geçici CEO ve Başkan olarak atandı.

WWE’nin ve tüm spor eğlence endüstrisinin manzarası büyük ölçüde değişebilir ve yakın gelecekte neler olacağını görmek ilginç olacak.


Alberto Del Rio’nun hangi promosyona dava açtığını öğrenin burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/rumor-current-plans-vince-mcmahon-s-segment-wwe-smackdown?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel