Vince McMahon, WWE yıldızına “korkunç” göründüğünü söyledi


Happy Corbin kısa süre önce Vince McMahon’un 2021’de WWE karakter değişikliğine uğradığında “korkunç” göründüğünü söylediğini hatırladı.

SmackDown’daki bir hikayenin parçası olarak Corbin, King of the Ring statüsünü Shinsuke Nakamura’ya kaybettikten sonra finansal olarak mücadele etti. Eski Birleşik Devletler Şampiyonu her hafta aynı kıyafetleri giydi ve saçını ve sakalını tıraş etmeyi bıraktı.

Corey Graves’le ilgili konuşma Çandan Sonra podcast’te Corbin, WWE Başkanı’nın o sırada birbirlerini gördüklerinde onunla şaka yollu alay ettiğini söyledi:

Corbin, “İnsanlar bundan gerçekten keyif aldılar, bu çok komik çünkü benden bu kadar uzun süre nefret ettiler. Bence insanlar kendilerini kötü hissetmeye başladı. Gerçekten kötü hissedeceklerdi. Komik olurdu çünkü Vince benimle dalga geçerdi… ‘Korkunç görünüyorsun.’ “Vince, biliyorum! Ve anlamalısın ki hayatımı haftanın diğer altı günü böyle yaşamak zorundayım!’”

Corbin’in kaderi, Las Vegas’taki bazı kumarhanelerde ikramiyeyi vurduğu SummerSlam 2021 haftasında döndü. Artık Happy Corbin olarak bilinen SmackDown yıldızı, arkadaşı Madcap Moss ile birlikte son yedi aydaki kazançlarıyla övünüyor.


Happy Corbin, WWE karakterini oluşturma özgürlüğüne sahipti

Las Vegas’taki başarısından önce Corbin, sosyal medyada ne kadar ileri gittiğini göstermek için birkaç karakter içi video yayınladı. WWE hisse düşmüştü. Bir keresinde, bir güvenlik görevlisi Corbin’in WWE için çalıştığına inanmadığı için onu arenaya sokmayı bile reddetmişti.

Birçok eski süperstar, röportajlarında şirkette geçirdikleri süre boyunca bir senaryoya bağlı kalmalarının söylendiğinden bahsetti. Ancak Corbin, yaratıcı ekibin yardımı olmadan sosyal medyada karakterini geliştirme özgürlüğünün kendisine verildiğini belirtti:

Corbin, “Bütün bunları kendi başıma yapmak zorundaydım” dedi. “TikToks’u işe gelirken yapıyorduk ve içeri alınmıyorduk. Hepsi bu kadardı. Bize fikir vermek yaratıcı değildi. O benim gömleğimdi, leke, tüm bunlar o karaktere dokunuşlarımdı.”

Corbin, Cumartesi günü Dallas, Teksas’ta yapılacak WrestleMania 38’de uzun süredir rakibi Drew McIntyre ile karşılaşacak. Maç, 37 yaşındaki oyuncunun WrestleMania sahnesindeki altıncı maçı olacak.


Bu makaleden alıntılar kullanırsanız, lütfen After The Bell’e atıfta bulunun ve transkripsiyon için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


Jinder Mahal, Stone Cold Steve Austin hakkında kontrol edebileceğiniz ilginç bir söylenti duydu. burada

Colin Tessier tarafından düzenlendi

canlı anketCANLI ANKET

S. WrestleMania 38’de hangi süperstar kazanmalı?

Şimdiye kadar 52 oy