Vince McMahon, WWE Başkanı ve CEO’su olarak görevinden ayrıldıktan sonra SmackDown’a dört kelimelik bir mesaj gönderdi.


Vince McMahon, güreş dünyasında hareketli bir haber haftasında manşetlerde yer aldı. WWE Başkanı ve CEO’luğundan ayrılacağının açıklanmasının ardından şirket, McMahon’un SmackDown’da görüneceğini doğrulayınca hayranlar başka bir sürprizle karşılandı. Cuma günü hayranlarına kısa bir mesaj gönderdi.

Hakkında son zamanlarda ortaya çıkan iddiaların ardından ne söyleyeceği büyük bir merak konusu oldu. Görünüşe göre onu kırk yıl sonra WWE’deki güç pozisyonundan gönüllü olarak istifa etmeye zorladılar.

McMahon, SmackDown’ın açılış bölümünde göründü ve hayranların önünde olmanın bir ayrıcalık olduğunu belirtti. Ayrıca tüm WWE şovları için video paketinin açılış sloganını gösterdi.

Vince McMahon, “İşte size az önce gördüğümüz dört kelimeyi hatırlatacak bir şey, WWE imzası dediğimiz şey. O zaman, şimdi, sonsuza kadar ve en önemli kelime – birlikte. SmackDown’a hoş geldiniz,” dedi Vince McMahon.

Bazıları, kendisine karşı yapılan iddialara atıfta bulunmasını beklerken, promosyon hakkında gitmek için garip bir yoldu. Bunun yerine, onlar hakkında hiçbir yorum yapmadı. Ayrıca şirketin CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevinden ayrıldığı haberleriyle ilgili de bir şey söylemedi.

Bay. @VinceMcMahon konuşur @WWE Evren hayranları bu gece #Yere serme. McMahon, rapor edilen iddiaları ele almadı (soruşturma yürütülürken Başkan ve CEO olarak görevinden ayrıldı), bunun yerine WWE’nin eğlendirmesi olağan bir işti. @FOXSports https://t.co/zyEpvdSpQC

Ne olursa olsun, Vince McMahon’un görünüşünün duyurulması, reytinglerin artmasına yardımcı olacaktı. Büyük ihtimalle bir gün sonra reytingler çıkınca göreceğimiz şey de bu olacak.


Alberto Del Rio’nun hangi promosyona dava açtığını öğrenin burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-vince-mcmahon-sends-four-word-message-smackdown-stepping-wwe-chairman-ceo?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel