Vince McMahon, SmackDown yayınlanmadan önce senaryoyu yırtmadı


Önceki raporların aksine, Vince McMahon, gösteri dün gece Minnesota’da yayınlanmadan önce SmackDown senaryosunu yırtmadı.

McMahon, kendisine yöneltilen son iddialardan bu yana kızgın durumda. Dün, CNBC’den Alex Sherman McMahon’un WWE Universe ile konuşacağının açıklanmasının ardından mavi markanın senaryosunu parçaladığını bildirdi.

Ancak, gelen yeni raporlar Ring Haberleri Gösterinin yayınlanmasından bu yana, McMahon’un sahne arkasında harika bir ruh hali içinde olduğunu ve hiçbir senaryonun parçalanmadığını öne sürdüler.

“Söylentiler ortaya çıkmadan önce, bize bu haftanın #Yere serme kuliste inanılmaz iyi koştu. Hiçbir komut dosyası da “parçalanmadı”.” H/T Ring Haberleri

Söylentiler ortaya çıkmaya başlamadan önce, bize bu haftanın #Yere serme kuliste inanılmaz iyi koştu. Hiçbir senaryo da “yırtılmamıştı”. Ayrıca bana, “Vince herkesin onun gülümsediğini görmesini sağladı. Neler olup bittiğini bilmiyorsanız, onun piyangoyu kazandığını düşünürdünüz” de söylendi.

Kendisine yöneltilen son iddialar ışığında, 76 yaşındaki WWE CEO’su ve Başkanı olarak görevinden geri adım atmaya karar verdi. Geçici başkan olarak kızı Stephanie McMahon görev yapacak.

Eski WWE yazarı Vince McMahon’ın SmackDown’daki görünüşü hakkında

McMahon’ı çevreleyen iddialar iyi ve gerçekten spot ışığındayken, dün gece SmackDown’da WWE Evreni ile konuşmak için rezerve edildiğini duyan birçok kişi şaşırdı.

Hayranları ne söyleyeceğini merakla bekliyordu. Ancak ortaya çıkan şey, hayranları Friday Night SmackDown’a davet eden 40 saniyelik bir konuşmaydı.

Promosyona yanıt olarak, eski WWE yazarı Vince Russo tweetlendi şirketin bir televizyon programını nasıl formatlayacağını bilmediği.

“Dostum, kimse @WWE gibi bir izleyici kitlesini nasıl tutacağını bilmiyor. Sanırım şimdi kanalı değiştirebilirsin. Biri LÜTFEN şuradaki HERHANGİ BİRİNE Televizyon Şovunun Nasıl Formatlanacağını Öğretsin. Sana yalvarıyorum.” H/T heyecan

Vince McMahon’un SmackDown’daki açılış bölümühttps://t.co/TM9lK6Qads

WWE ürününde göreceğimiz herhangi bir büyük değişiklik olup olmadığını göreceğiz, şimdilik McMahon sorumlu değil.


Alberto Del Rio’nun hangi promosyona dava açtığını öğrenin burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/rumor-vince-mcmahon-now-reported-torn-script-smackdown?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel