Victus XMR Keskin Nişancı Tüfeği nasıl açılır


28 Ekim’de küresel olarak piyasaya sürülmesinden sonra, hayranlar Call of Duty Modern Warfare 2’nin keyfini çıkarmaya ve oyundaki çeşitli silahlardan tam anlamıyla yararlanmaya başladı bile. Activision, yaklaşmakta olan Battle Royale oyununun her iki oyunda da mevcut olacak ek içerikle 16 Kasım’da piyasaya sürülmesini planladı.

Yayıncılar, oyunun silah sınıflarında bir genişleme göreceğini ve her sezon daha da fazla silahın tanıtılacağını onayladı. Warzone 2.0’ın çıkışı, her iki oyun arasında paylaşılacak bir Battle Pass ile Sezon 1’in başlangıcını lansman gününde görecek.

Modern Warfare 2’den sonra Warzone 2.0’ı çevreleyen hype, topluluk, franchise’ın üstün silahlar ve heyecan verici yeni ekler içeren en son battle royale unvanını karşılamaya hazırlanırken sağır edici. Oyuncuların Modern Warfare 2 ve Warzone 2.0’ın piyasaya sürülmesi arasında geçen süre, oyuncuların daha büyük Al Mazrah haritasında onlara bir avantaj sağlayacağından emin olmak için bir lütuf dönemiydi.

Hayranlar, yaklaşmakta olan silah ve onu nasıl ele geçirebilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıda okumaya devam edebilir.


Modern Warfare 2 ve Warzone 2.0’ın Sniper Class’ı yeni bir üye kazanıyor

youtube kapağı

Modern Warfare 2’de, Marksman ve Sniper Rifle kategorilerinde zaten mevcut olan birçok sağlam seçenekle kesinlikle iyi uzun menzilli silah sıkıntısı yoktur. Geliştiriciler, hangi silahların ortak bir soyu paylaştığı ve belirli ailelere veya silah platformlarına ait olduğu benzersiz bir sistem tanıttı.

Oyunda toplam on silah sınıfı Warzone 2.0 ile paylaşılacak ve bunlar oyundaki tüm silah koleksiyonunu içerecek. Şu anda sınıfta sadece dört Keskin Nişancı Tüfeği var ve bunlar:

  • Sinyal 50
  • LA-B 330
  • MCPR-300
  • SP-X80

Bu keskin nişancıların her biri güçlüdür ve düşmanları tek bir atışla uzaktan yok etmek için uygun seçeneklerdir. Bazıları diğerlerinden daha ağır olduğundan, bu dezavantajı daha yüksek hasar ve hasar aralığı istatistikleriyle telafi ederler.


Victus XMR nasıl edinilir

youtube kapağı

Bu silah, Battle Pass satın alıp almadıklarına bakılmaksızın, Sezon 1 başladığında tüm oyunculara sunulacak. Ancak, Battle Pass’ta ücretsiz bir silah olmayacak ve hayranların oyunu oynaması ve onu elde etmek için Battle Pass katmanlarını yükseltmesi gerekecek. Gerekli seviyeye ulaştıklarında Victus XMR’nin kilidi otomatik olarak açılacak ve donanımlarına eklenmeye hazır olacak.


Victus XMR

youtube kapağı

Victus XMR, 16 Kasım’dan itibaren hem Modern Warfare 2 hem de Warzone 2.0’da oyunculara sunulacak en yeni keskin nişancı tüfeğidir. Sezon 1’in başlangıcı, her iki oyuna toplam dört yeni silah getirecek, bunlardan ikisi oyunculara ücretsiz ve diğer ikisi sezon ortasında sunulacak.


Modern Warfare 2 ve Warzone 2.0’da Victus XMR Sniper Rifle’ı Sezon 1’deki Battle Pass aracılığıyla edinme hakkında bilmeniz gereken tek şey bu. Silahlar ve en iyi silah yapım kılavuzları hakkında daha fazla güncelleme için Sportskeeda’yı takip ettiğinizden emin olun.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/how-get-victus-xmr-modern-warfare-2?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir