VAR konuşması ortaya çıktı! Galatasaraylıları çıldırtacak detay: Ali Palabıyık…


VAR konuşması ortaya çıktı!  Galatasaraylıları çıldırtacak detay: Ali Palabıyık...

Süper Lig’in 11. haftasında Galatasaray, turnuvada Alanyaspor ile 2-2 berabere kaldı. Karşılaşmaya verilen mücadelede verilen keskinlikten vuruştan. Sarı kırmızılı oyuncu Sa Boey’in gözündeki olaylara herkesin büyük tepkisi.

“VAR” KONUŞMASI ORTAYA ÇIKTI!

Bütün Türkiye’nin tartıştığı Sacha Boey’in gördüğü kırmızı karttaki ‘VAR’ diyaloğu ortaya çıktı.

İşte MHK'nın Ali Palabıyık seçimi!  Cezalar ne olacak?

İşte MHK’nın Ali Palabıyık seçimi! Cezalar ne olacak?

ERDEN TİMUR’DAN SERT TEPKİ

Galatasaray Başkan Vekili Erden Timur da karşılaşmadan çarpışmayık’a sert tepki gösterdi: “Boey’in kırmızı kırmızı katıyla tepki gösterdi. 6’sı “Kırmızı kartla yok” dedi. Sarı ayet daha iyiydi. Kırmızı kart olması için en üstte olması lazım. Kaleye 50 metre var. Faul olup olmadığı belli olmayan 2 Türk hakem var. Kırmızı kart olması için en üstte olması lazım. Kaleye 50 metre var. Faul olup olmadığı belli değil diyen 2 Türk hakem var.”

FENERBAHÇE ÖRNEĞİ

“Kırmızı kart pozisyonunda çağırmayan VAR’ın, ofsayt çizgilerine kimde! Ali Palabıyık’ın karşısına bakıyoruz, 2018/19 deplasman… ” Fenerbahçe maçında aynısı var. Ceza caddesi sarı veriyor, VAR’dan kırmızı veriyor. Abdülkerim’e verilen kırmızı kart. 2020/21’de Karagümrük maçında aynı Ali Palabıyık, Lens’in Donk’un ayağına basması var. O maçta daha neleri var. Saymakla bitmez.”

Icardi - Wanda Nara - Galatasaray yolunda 1 milyon euroluk çek krizi!

Icardi – Wanda Nara – Galatasaray yolunda 1 milyon euroluk çek krizi!

VAR KONUŞMASI ORTAYA ÇIKTI

Tüm yaşananlar olay bütün Türkiye’nin tartıştığı Sacha Boey’in gördüğü kırmızı kart ile ilgili bir diyalog ortaya çıktı. Sarı kırmızılı camianın gidişiyle söz konusu durumla ilgili VAR hakemi Koray Gençerler’ı çağırıp “Hocam gel, bir göreni izle” öğrenildi.

ALİ PALABIYIK VAR’A GİTMEDİ

Palabıyık’ ise “Ben göreceğimi göreceğim. Bana tavsiyesini verip VAR’ın izlemesini öner. Karşılaşma Alanyaspor’un hızlı atağında sarı-kırmızılı oyuncu, 31. orta sahada Candeias’a gidiş sırasında orta hakem Ali Palabıyık tarafından direkt kırmızı kartla oyundan atılmıştı.

(fanatik)


Kaynak : https://www.cnnturk.com/spor/futbol/var-konusmasi-ortaya-cikti-galatasaraylilari-cildirtacak-detay-ali-palabiyik

SMM Panel PDF Kitap indir