Vanessa Demopoulos, Joe Rogan ve Michael Bisping’den geçtikten sonra ‘kola atlama’ yapılacaklar listesini paylaşıyor


Vanessa Demopoulos, her UFC röportajcısı ile kendine özgü dövüş sonrası kutlamasını yapmayı planladığını açıkladı.

UFC Fight Night 215’te Maria Oliveira’yı yenme kararının ardından Demopoulos, Michael Bisping’in kollarına atladı ve dövüş sonrası benzersiz kutlama geleneğini sürdürdü. Joe Rogan ile ilk kez yaptıktan sonra bu, Bisping’in kollarına ikinci kez atlıyor.

Vanessa Demopoulos’un kutlamasını aşağıdan izleyebilirsiniz:

youtube kapağı

Dövüş sonrası röportajı sırasında Demopoulos’a kutlama yapmak isteyeceği görüşmecilerden oluşan bir yapılacaklar listesi olup olmadığı soruldu. Yanıt olarak, gelecek vaat eden saman siklet şunları söyledi:

“Evet, ‘DC’ nerede? [Daniel Cormier] -de Beni bu izleme başına ödemelere koy. Hadi biraz ‘DC’ alalım. Aslında Paul Felder’ın oraya gireceğini umuyordum. Ama diyelim ki Michael Bisping kesinlikle biraz kefaret aldı. Bu yüzden bu konuda bir ikincilik aldı. Bu çok daha iyi bir kucaklaşmaydı.”

Vanessa Demopoulos’un röportajını aşağıdan izleyebilirsiniz:

youtube kapağı

Demopoulos, Bisping’in kollarına ilk atladığında, eski UFC şampiyonu kutlamaya hazır görünmüyordu. Bu yüzden, Rogan’ın kucaklamasını Bisping’inkiyle karşılaştırması istendiğinde Demopoulos, Rogan’ın daha iyi bir iş çıkardığını ortaya çıkardı.

Ancak bu sefer Bisping görevini yaptı ve onu taşımaya hazırlandı. Durum buyken Demopoulos, İngiliz’in kurtarılmış bir adam olduğunu kitaplarında ortaya koydu.


Vanessa Demopoulos üst üste üçüncü UFC dövüşünü kazandı

Vanessa Demopoulos, UFC Fight Night 215’te Maria Oliveira’ya oybirliğiyle karar verdikten sonra sekizgende üst üste üçüncü zaferini elde etti.

Eski Invicta FC Strawweight şampiyonu, önemli vuruşlar söz konusu olduğunda rakipsizdi. Bununla birlikte, üstün mücadelesi, yerdeki rakibine hükmederek birinci ve üçüncü rauntları güvence altına alırken, onu dövüşte taşıdı.

Aksiyonun mesafe kat etmesiyle, Colombus, Ohio’dan 34 yaşındaki oyuncu, tüm hakemlerin puan kartlarında 29-28 kararı aldı. ‘Lil Monster’, Oliveira, Jinh Yu Frey ve Silvana Gómez Juárez’e karşı kazandığı zaferlerin ardından toplamda 9-4’e yükseldi.

Öte yandan Oliveira, UFC’de 1-2’ye düşüyor. ‘Örümcek Kız’ ilk terfi zaferini 18 Şubat’ta Gloria de Paula’yı farklı bir kararla yenerek kazandı.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-i-actually-hoping-paul-felder-gonna-walk-in-vanessa-demopoulos-shares-jumping-into-arm-bucket-list-going-joe-rogan-michael-bisping?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir