Valorant sunucuları, yeni Pearl ve Episode 5 haritasına hazırlık amacıyla 06:00 PDT’den geçici olarak kaldırılacaktır.


Valorant’ın yepyeni bölümü Dimension birkaç saat içinde çıkacak ve yeni güncellemede hayranlar için heyecan verici sayıda değişiklik ve içerik var.

Yaklaşan 5.0 yamasının en önemli özelliklerinden biri, silahlar için yepyeni bir görünüm çizgisi, yeni bir Savaş Bileti ve yeni çıkartmalar, spreyler ve silah arkadaşları ile birlikte yeni Pearl haritasının gelişi olacak.

youtube kapağı

onların resminde Sunucu Durumu Web SitesiRiot Games resmi olarak yaklaşan bölüm ve 5.0 yaması ışığında, Valorant sunucularının Kuzey Amerika, LATAM ve Brezilya bölgeleri için 06:00 PDT’de geçici olarak kaldırılacağını duyurdu.

Güncelleme oldukça büyük olduğu için sunucuların bir veya iki saat kapalı kalması bekleniyor. Ancak, yama düşmeden önce, Rekabetçi sıra da devre dışı bırakılacak ve oyuncu sıralamaları tamamen sıfırlanacak.


Valorant’ın yaklaşan haritası Pearl, dalgaların altında bir harikadır

Pearl’ün gelmeye hazır olduğu en çekici özelliklerden biri, çekirdek estetiği ve Riot Games’in harita için “dalgaların altındaki harika” konseptini nasıl savunabildiği, fabrika alanlarına giden birden fazla yol ve kaotik bir orta bölümle övündüğü.

Bu, Omega Earth veya Earth-2’den oyunun aynasal bilgisinden ilk harita olacak ve hem Standart hem de Rekabetçi eşleştirmede nasıl oynandığını görmek oldukça heyecan verici olacak.

Önceki haritalardan farklı olarak Pearl, fermuarlı hatlar, kapılar, halatlar ve hatta ışınlayıcılar gibi herhangi bir özel özelliğe sahip olmayacak. Tasarım gereği oldukça geleneksel ve Haven gibi herhangi bir mekanik kancadan yoksun üç şeridi destekleyecek.

Denizin altında görülecek çok şey var. Pearl’ün hangi bölümünü keşfetmek için en heyecanlısın?

Estetik olarak, arena daha soğuk bir renk paletine sahip olacak ve bu da Valorant’ın şimdiye kadarki önceki haritalarında bulunmayan bir tür gece haritası benzeri hissi uyandıracak. Stratejik olarak, rakibe pusu kurmanın ve onları alt etmenin yeni yollarını açacak birçok saklanma noktası ve açı içerecek.

Haritalardan bahsetmişken, Pearl bugün daha sonra canlı sunuculara giderken, Split çıkış yapacak ve harita hem Rekabetçi hem de Standart maçlar için rotasyondan çıkarılacak. Riot, Valorant için harita havuzu sağlığı konusunda endişeli; bu nedenle, Split’i oyundan geçici olarak kaldırmak isteyeceklerdir.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/valorant/news-valorant-servers-will-taken-temporarily-06-00-pdt-preparation-new-map-pearl-episode-5?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel