Uzun bir bekleyişin ardından Stephen Loman, Bibiano Fernandes ile eşleşmesi için heyecanlı.


Stephen Loman, ONE Championship efsanesi Bibiano ‘The Flash’ Fernandes ile dövüşme şansını sabırsızlıkla bekliyordu.

Sabırla bekledikten sonra, ‘The Sniper’, 18 Kasım’da Prime Video 4’te ONE’da iki kişi çembere girdiğinde eski horoz siklet dünya şampiyonunda şansını yakalayacak. Etkinlik ücretsiz ve Prime Video aboneliği olan Kuzey Amerikalı izleyiciler tarafından kullanılabilir. .

Potansiyel ufak tefek dünya şampiyonu unvanını eleyen ‘The Sniper’ öncesinde ONE Championship’e konuşan ‘The Sniper’, görünüşe göre kendisini defalarca geride bırakan mücadeleyi nihayet elde etme heyecanını paylaştı:

“Geçmişte onunla eşleşeceğimi sanıyordum ama bu olmadı. O yüzden tabii ki o maç için heyecanım hala devam ediyor.”

Stephen Loman, ONE Şampiyonasında yenilmez bir rekorla maça giriyor, ancak Bibiano Fernandes’i almak ‘The Sniper’ için rekabette önemli bir sıçrama olacak.

‘The Flash’, bu yılın başlarında ONE: Lights Out’ta John ‘Hands of Stone’ Lineker’e nakavt bir mağlubiyetten sonra, ufak tefek dünya başlık filminde alakalı kalmayı umuyor. Fernandes çemberin içinde sadece ikinci kez kaybetmişti ve ilk kez bitirmişti.


Stephen Loman, Prime Video 4’te ONE’dan sonra dünya şampiyonluğu maçına hazır

Stephen Loman yüzde 100, ONE Championship tarihinin en kadrolu dövüşçülerinden birine karşı kariyerinin en büyük galibiyetini almaya odaklanmış durumda.

18 Kasım’da Singapur Kapalı Stadyumu’ndan başka bir W ile çıkarsa, ‘Sniper’ geleceğinde ufak tefek bir unvan dövüşü olacağından şüpheleniyor:

“Bunu kazanmanın bana ONE’da bir dünya şampiyonluğu için mücadele etme şansı vereceğine inanıyorum, bu da ulaşmak için başka bir hedef olacaktır. Bu dünya için mücadele etmeye layık olduğumu kanıtlayabilmek için tüm bu dereceli rakiplerle yüzleşmeye kararlıyım. şampiyonluk.”

Tabii ki ufak siklet tacının bir numaralı yarışmacısının kim olduğunu düşünmeden önce, ufak tefek bir dünya şampiyonu bulmamız gerekecek.

ONE on Prime Video 3’te eski şampiyon John Lineker ile 1 numaralı yarışmacı Fabricio Andrade arasındaki olayların ardından, promosyonda doldurulacak bir boşluk kaldı.

Stephen Loman kariyerinin en büyük galibiyetini mi alacak yoksa Bibiano Fernandes 18 Kasım’da ‘The Sniper’ pahasına ünvan avına mı dönecek? Etkinliğin ne zaman canlı yayınlandığını ve tüm Amazon aboneleri için Prime Video’da ücretsiz olduğunu öğrenin.

youtube kapağı
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-after-long-wait-stephen-loman-hyped-matchup-bibiano-fernandes?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir