Utah Utes – Oregon Ducks Tahmini, Oranlar, Çizgiler, Yayılmalar ve Seçimler – 19 Kasım


Utah Utes, kolej futbolunun en zorlu yerlerinden birinde oynamak için dört maçlık galibiyet serisini deplasmanda alıyor. Oregon Ducks’ı yenmek için Eugene, Oregon’a giderler. Ördekler için ne olabilirdi? Oregon’un tek kaybı, namağlup ve 1. sıradaki Georgia Bulldogs oldu. Ördekler masayı yönetmiş olsaydı, kolej futbolu play-off’larında değerlendirilmek için güçlü bir gerekçeleri olurdu. Elbette bu, Ducks’ın Washington Huskies tarafından üzüldüğü geçen haftadan önceydi. Oregon programı varlığını yitirmez ve zorluklara yanıt verir. Bazı büyük ölçekli bowling oyunları kazananı bekliyor ve daha sırada bekleyen çok şey var. Kim galip ayrılacak?

Bahis oranları ve tahminler aşağıdaki gibidir:

TAKIMLAR HATLAR ÜZERİNDE ALTINDA PARA HATTI
Utah Utes -2 (-110) Ç 61.5 (-110) -130
oregon ördekleri +2 (-110) U 61.5 (-110) +110

Utah Utes – Oregon Ducks Ayrıntıları

Fikstür: Utah Utes @ Oregon Ördekler

Tarih ve saat: 19 Kasım Cumartesi, 22:30 ET

mekan: Autzen Stadyumu, Eugene, Oregon

Utah Utes vs. Oregon Ducks En İyi Seçim

Ute’lerin güçlü bir koşu oyunu var. Utah’ın iradesini Oregon Ducks’ın savunmasına dayatmasını bekleyin. Utah, cılız bir Oregon Ducks ön yediye dayanabilecek bir hücum hattına sahiptir. Yaratıcı olmak ve bu seferki numara çantasını boşaltmak için Utah’ı arayın. Cameron Rising, istendiğinde bacaklarını kullanabilen atletik bir QB. Cameron Rising, meydan okumaya yükselecek ve acele sahalarında pervane iddiasını gölgede bırakacak.

Cameron Rising, QB Utes, 25.5 Koşu Sahası: Bitti

Utah Utes – Oregon Ducks Final Tahmini

USC Truva atlarının UCLA Bruins’i ve Utah Utes’in Oregon Ducks’ı ele geçirmesiyle, uğruna ölünecek bir çift dipimiz olduğundan, Pac-12 Cumartesi gecesi ilk kez yanacak. Bazıları, Oregon Ducks’ın Washington Huskies tarafından 37-34 yenilmesinden bu yana bu oyunun parlaklığını biraz kaybettiğini düşünebilir. Oregon, ülkedeki en iyi 15 takımdan biri olmaya devam ediyor ve Utes ile Ducks arasında kaybedilen bir sevgi yok. Cameron Rising ve Utes, sezon sonunda İlk 10’da bitirmek için bu maç için çok heyecanlı olacak. Oregon Ducks, geçen haftaki baş döndürücü yenilginin ardından servetlerini tersine çevirmeye çalışacak. Yazı tura atarak oynanan bir oyunda, Oregon Ducks’ı sadece savunmak için değil, aynı zamanda oyunu doğrudan kazanmak için de alın.

Oregon Ördekleri +2 (-110)

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/sports-betting/best-ncaa-football-picks-utah-utes-vs-oregon-ducks?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir