Uta öldü mü? One Piece Film: Kırmızı son açıklandı


Uluslararası piyasaya sürülmesiyle Tek Parça Film: Kırmızı nihayet burada, daha fazla hayran, serinin filmografisindeki destansı son girişi deneyimliyor. Sonuç olarak, RottenTomatoes gibi resmi inceleme sitelerinden Twitter, Reddit ve daha fazlası üzerindeki sosyal medya tartışmalarına kadar, çevrimiçi olarak her yerde giderek daha fazla mükemmel inceleme ortaya çıkıyor.

Hayranlar tamamen memnun ve mutluyken Tek Parça Film: Kırmızı, Uta’nın filmin sonundaki belirsiz durumu hakkında birçok kişinin kafası karışmış görünüyor. Biraz kafa karıştırıcı olsa da, filmin son anlarında görülen hikayesinin kesin bir sonu var.

Bu makale, sonunda Uta’nın durumunu tam olarak açıklarken takip edin. Tek Parça Film: Kırmızıve onu bu trajik son anlara götüren şeyin yanı sıra.


Tek Parça Film: Red’in uluslararası başarı, Uta’nın kaderini çevreleyen anlaşmazlık yaratır

Uta gerçekten öldü mü?

Uta’nın Şeytan Meyvesi ile yapabileceği her şey, bir iplik.

Tek Parça Film: Red’in hikaye, filmin olaylarının onun düşmanı olarak işlev görmesi için özel olarak yaratılan yeni karakter Uta’nın etrafında dönüyor. Dizi dünyasının en popüler şarkıcısı olarak tanıtıldı ve sonunda Luffy’nin çocukluk arkadaşı ve Shanks’in kızı olduğu ortaya çıktı. Konser ilerledikçe ilişkilerinin detayları ortaya çıkar ve onları çok yakın arkadaş olarak gösterir.

Ancak, Luffy’nin hain bir korsan ekibinin lideri olduğunu anlayınca düşman olur ve ondan pes etmesini ister, ancak bunu reddeder. Bu, konserini izleyen herkesi Sing-Sing Fruit tarafından yaratılan kurgusal bir gerçekliğe çekmek olan büyük planının ortaya çıkmasına başlar. Ayrıca Luffy’nin yanı sıra Hasır Şapkaları ve sürece katılan diğer birkaç korsanı da tuzağa düşürür.

Film ilerledikçe korsanlara olan kininin Kızıl Saçlı Korsanların ülkeyi yok ettikten sonra onu Elegia’da terk etmesinden kaynaklandığı ortaya çıkar. Sonuç olarak, tüm filmi korsan türlerine karşı savaşarak geçirdi ve dünyadaki aynı zamanda korsan karşıtı duygular besleyen siviller arasında inanılmaz derecede popüler hale geldi.

youtube kapağı

Uta, popülaritesi yerinde ve konser başlamışken, Transponder Snail aracılığıyla dünyadaki herkes gibi izleyenlerin uykuya dalmasını izliyor. Bununla, Tek Parça Film: Kırmızı onun bir Wake-shroom yemeye başladığını görür ve onu yiyerek birini süresiz olarak uyanık tutabileceğini açıklar.

Bu, uykuya daldığında güçleri tükenecek olan Uta için gereklidir. Sonuç olarak, kurgusal Sing-Sing Fruit dünyasına olabildiğince çok insan alınana kadar Wake-shrooms yemeyi planlıyor. Yine de, Tek Parça Film: Kırmızı Wake-shroom’ların ve güçlerinin, onları yemeyi bıraktıklarında kişinin hayatı pahasına geldiğini ortaya koyuyor.

Neyse ki, Shanks ortaya çıktığında, Wake-shrooms yemenin bu trajik maliyetini geçersiz kılabilecek bir ilaç bulur. Ancak bir kurtuluş anında Uta ilacı reddederek şişeyi kırar ve içindekileri her yere döker. Shanks inanamayarak bakarken, diğer herkesi Sing-Sing Fruit’in dünyasından kurtarmak için hemen şimdi şarkı söylemesi gerektiğini açıklıyor.

//tek parça film: kırmızı spoiler..bir ceset görene kadar uta’nın öldüğüne inanmayı reddediyorum

Beklendiği gibi, Uta gerçekten şarkı söylüyor ve Sing-Sing Fruit’in dünyasında kapana kısılmış herkesin nihai kurtuluşunda önemli bir rol oynuyor. Tek Parça Film: Red’in Son sahneler, Kızıl Saçlı Korsanların, üzerinde bayrak asılı bir tabutla çevrili olarak yelken açtığını görüyor. Bu gerçekten de Uta’nın tabutu, sevgili şarkıcı Shanks’in kendisine sunduğu ilacı reddetmesi sonucu trajik bir şekilde ölüyor.

Bununla birlikte, Bir parça franchise, Sabo, Pell, Kin’emon, Kurozumi Orochi ve daha fazlası gibi ölümleri taklit etmek ve karakterleri geri getirmekle ünlüdür. Filmin sonunda Uta’nın öldüğü açıkça ima edilirken, yazar ve çizer Eiichiro Oda’nın dizisinde bir ceset görülene kadar hiçbir şey kesin değil.


Hepsini takip ettiğinizden emin olun Bir parça anime, manga, film ve canlı aksiyon haberleriyle serinin 25. yıl dönümü sona eriyor.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Abhipsa Choudhury tarafından düzenlendi.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/anime/is-uta-dead-one-piece-film-red-ending-explained?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir