Ustalar: Tiger Woods, Augusta National’da kötü bir performans sergiledikten sonra üçüncü turda 78’e kaldı | Golf Haberleri


Woods’un kazanan bir geri dönüş ve 16. büyük şampiyonluk konusundaki zayıf umutları üçüncü tur 78 ile sona erdi; The Masters’ın son turunu yalnızca Pazar günü Sky Sports Golf’te canlı olarak izleyin, saat 15:00’ten itibaren kırmızı buton aracılığıyla bonus yayınlar

Son Güncelleme: 09/04/22 11:31pm


Beş kez Masters şampiyonu Tiger Woods, üçüncü turundaki koşulların Augusta National'da gördüğü en zorlu koşullarla

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Beş kez Masters şampiyonu Tiger Woods, üçüncü turundaki koşulların Augusta National’da gördüğü en zorlu koşullarla “yukarıda” olduğunu söyledi.

Beş kez Masters şampiyonu Tiger Woods, üçüncü turundaki koşulların Augusta National’da gördüğü en zorlu koşullarla “yukarıda” olduğunu söyledi.

Tiger Woods, Augusta National’da uzun Masters kariyerinin en kötü raundunu yayınlarken yeşillikleri unutmak için bir gün yaşadı.

Geçen Şubat ayındaki kariyerini tehdit eden araba kazasından bu yana ilk rekabet etkinliğinde oynayan 973 numaralı dünya, yarı yol lideri Scottie Scheffler’in dokuz gerisindeydi, ancak soğuk ve havadar koşullarda hızla liderlik tablosunda daha da aşağılara düştü.

Woods, Cumartesi günü 78’lik bir altı atış sırasında dört vuruş ve dört üç vuruş taraklama yaptıktan sonra, skor istatistiklerinin en altına oturdu ve 15 kez büyük şampiyon, kapattığı üç delikten dört atış yaparak 52’nin 41’ini bağladı. hafta sonunu geride bırakan oyuncular.

Woods en son Kasım 2020'de The Masters'da resmi bir dünya sıralama etkinliğinde oynadı.

Woods en son Kasım 2020’de The Masters’da resmi bir dünya sıralama etkinliğinde oynadı.

Woods, “Bugün koşullarla ilgili bir meydan okumaydı.” Dedi. “Bugün şartlar zordu. Dün başlarken zordu, ama en azından sonunda biraz durgunluk yaşadık.

“Bugün hava bütün gün cıvıl cıvıldı. Sıcaklık farkını da ekleyin, başlangıç ​​soğuktu. Top çok uzağa gitmiyordu. Zor olduğunu düşündüm. Diğer adamlardan bazıları bunu söylemeyebilir, ama ben, zor zamanlar geçirdim.

Woods'un altıncı bir Üstat talep etme umutları, beşinci seferde korkunç bir dört vuruşlu çifte cüretle buharlaştı.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Woods’un altıncı bir Üstat talep etme umutları, beşinci seferde korkunç bir dört vuruşlu çifte cüretle buharlaştı.

Woods’un altıncı bir Üstat talep etme umutları, beşinci seferde korkunç bir dört vuruşlu çifte cüretle buharlaştı.

“Gerçekten o kadar kötü vurmadığımı hissettim, ama dört üçlük ve dörtlü vuruşlarım vardı. Açıkçası, skoru etkiledi. Bunları al ve normal iki vuruşum var, eşit yaptım. O gün için. Vurucu olarak yapmam gerekeni yaptım ama yeşil sahalarda kesinlikle tam tersini yaptım.”

Woods, ikinci gün için açılış deliğini bogeying’den geri döndü ve bir sonraki beşi birdie’ye koştu, 46 yaşındaki dördüncü sırada eşit bir şekilde tasarruf etmek için bir sığınaktan inip çıktı, ancak daha sonra dört vuruş aldı – üç de dahil olmak üzere. altı fitten – sonraki par-dörtünü ikiye katlamak için.

Eski dünya No 1, altıncıdan arka arkaya par-kurtarıcı yapmak için çabaladı, ancak daha sonra, Woods’un benzer bir mesafeden dönüş yapamaması ve 11’de başka bir atış yapmasıyla, dokuzuncuda eşit olarak tasarruf etmek için altı fitten kaçırdı.

Ustalar – Canlı

10 Nisan 2022, 15:00

canlı

Woods, 12’nci par-üçte 15 fitten yuvarlanarak ve sonraki par-beşte iki vuruşlu bir kuş yaparak karşılık verdi, ancak yalnızca 16’dan arka arkaya üç vuruşlu umacılarla sinir bozucu bir bitişe başlamak için.

Beş kez Masters şampiyonu daha sonra yaklaşımıyla final green’i kaçırdı ve kapanış bir çift bogey için 50 fitten üç vuruş yaptı, 93 Masters turunda en yüksek toplam olan Woods’u turnuva için yedi geride bıraktı.

86. Masters’ın son turu sadece Sky Sports’ta yaşıyor. Final turunun canlı yayını Pazar günü saat 15:00’ten itibaren Sky Sports Golf’te başlar ve kırmızı buton aracılığıyla ek beslemeler ve bonus aksiyonlar sunulur.
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12586078/the-masters-tiger-woods-struggles-to-third-round-78-after-poor-putting-display-at-augusta-national

Yorum yapın