Ustalar: Scottie Scheffler, Cameron Smith’in Augusta National’daki son tura girmesinden üç önde | Golf Haberleri


Scheffler son güne giren Smith’ten dokuz altı ve üç önde; Tiger Woods üçüncü tur 78 ile skor tablosunu aşağı kaydırırken Rory McIlroy dokuzuncu oldu – The Masters’ın son turundan canlı yayını yalnızca Sky Sports Golf’te canlı izleyin

Son Güncelleme: 10/04/22 12:35

Scottie Scheffler, The Masters'daki son tura doğru liderlik tablosunun zirvesinde kalmaya devam ediyor

Scottie Scheffler, The Masters’daki son tura doğru liderlik tablosunun zirvesinde kalmaya devam ediyor

Dünyanın 1 Numarası Scottie Scheffler, The Masters’daki son tura girerken liderliğini üç vuruşluk bir düşüşle görmesine rağmen ilk büyük zaferini garantilemek için pol pozisyonunda kaldı.

Altı başlangıçta dördüncü bir zaferin peşinde olan Scheffler, hafta sonuna beş vuruşluk bir farkla girdi ve Augusta National’da soğuk ve havadar bir Cumartesi günü altıya kadar ilerledi, ancak kapanış bölümünde tökezledi ve bir-altı için imza attı. 71.

25 yaşındaki oyuncu son güne dokuzda ve günün 68’ini ateşleyen ve Sungjae Im a ile Scheffler’i bir zaferle 1 numaraya sıçrayabilen Cameron Smith’e göre komuta avantajıyla giriyor. daha fazla iki vuruş üçüncü sırada.

İrlanda’dan Shane Lowry dördüncü sırayı paylaşırken, Charl Schwartzel ve Justin Thomas Kanada’nın Corey Conners’ına bire bir katıldı.

Scheffler, pariteyi kurtarmak için açılış yeşilinin genişliğinden yukarı ve aşağı indi ve sonra ikincide bir yakın mesafeli kuşu takip ederek üçüncüde sekiz fitten yuvarlandı, kısaca onu altıya çıkardı, sadece beş fitten ıskaladı ve uçağa bindi. par-üç dördüncü.

Ustalar – Canlı

10 Nisan 2022, 15:00

canlı

Lowry – önde gelen grupta oynuyor – Scheffler aynı delikte benzer bir mesafeden dönüş yaptığı ve altı vuruşu geri yüklemek için beşte sekizinci puandan yararlandığı için 15 fitten altıncıyı birdie’ye attığında farkı dörde indirdi. Yastık.

Smith hafta sonuna altı geri geldi, ancak altıncıdan beş delikli bir streçte üç birdi ile açığı azaltırken, Lowry dokuzuncuda bir umacı ile zemin kaybetti ve Schwartzel par- dört 10.

Charl Schwartzel, lider Scottie Scheffler'in beş atışına geri dönmek için 136 metreden kartal için delikler açıyor

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Charl Schwartzel, lider Scottie Scheffler’in beş atışına geri dönmek için 136 metreden kartal için delikler açıyor

Charl Schwartzel, lider Scottie Scheffler’in beş atışına geri dönmek için 136 metreden kartal için delikler açıyor

Scheffler, 11’de bir birdie fırsatını dönüştüremedi ve bir sonraki green’den pariteyi kurtarmak için yukarı ve aşağı kalkamadı, çünkü Smith, geri dokuzdaki her iki par-beşten de yararlandı ve geçici olarak liderliğin üçünde kapandı.

Oyuncular şampiyonu, 16’ncı sırada eşit bir tasarruf sağlamak için altı ayaklık bir atışı kaçırdı ve altının altına geri döndü, Scheffler beşte 13’lük bir şut yakaladı, ancak ardından 10’un altına geri kaymak için bir sonraki hamleyi yaptı.

Scheffler, 15’inci yarıda üç vuruşlu bir umacıya sondan bir önceki deliğine yakın mesafeden bir kuş yaparak karşılık verdi, ancak son tee’deki ağaçları bulmak ve kapanış bogesine giderken bir penaltı düşüşü yapmak zorunda kaldı.

2016 şampiyonu Danny Willett eşit düzeyde sekizinci sıradayken, 71 yaş altı bir Rory McIlroy’u Collin Morikawa, Tommy Fleetwood ve 2020 galibi Dustin Johnson gibi dokuzuncu paya taşımak için yeterliydi.

Son şampiyon Hideki Matsuyama, 77’lik beşlik bir skorla rekabetten sıyrılırken, Tiger Woods, üçüncü tur 78’de dört vuruş ve dört üç vuruş yaparak Masters kariyerinin en kötü turunu attı.

86. Masters’ın son turu sadece Sky Sports’ta yaşıyor. Final turunun canlı yayını Pazar günü saat 15.00’te Sky Sports Golf’te başlar ve kırmızı düğme aracılığıyla dört tur boyunca ek beslemeler ve bonus eylemler bulunur.
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12586068/the-masters-scottie-scheffler-three-ahead-of-cameron-smith-going-into-final-round-at-augusta-national

Yorum yapın