Ustalar: Rory McIlroy, üçüncü turdan sonra Augusta National’da ilk 10’un sonundaki galibiyeti hedefliyor 71 | Golf Haberleri


McIlroy, 71 yaş altı ile art arda 73’lerin ardından Grand Slam kariyerini tamamlamak için çekişme dışında; The Masters’ın son turunun canlı yayınını yalnızca Pazar günü Sky Sports Golf’te canlı olarak izleyin, kırmızı düğme üzerinden bonus yayınlar

Son Güncelleme: 09/04/22 22:50

Rory McIlroy, The Masters'ın son turuna bire bir gidiyor

Rory McIlroy, The Masters’ın son turuna bire bir gidiyor

Rory McIlroy, Augusta National’da haftanın en düşük raundunu elde etmek için zorlu koşullarla mücadele ettikten sonra The Masters’da bir ilk 10’a daha girmek için geç bir hamleye odaklandı.

McIlroy, kariyerinde Grand Slam’i tamamlamak için başka bir fırsatla yılın ilk erkekler şampiyonu oldu, ancak Yeşil Ceket’i kazanma umutlarının, arka arkaya 73 turda 10 vuruş geride bıraktıktan sonra hızla söndüğünü görmek için.

Eski dünya No 1, soğuk ve havadar bir günde 71 yaş altı bir ilan vermek için dört kuşu üç öcüyle karıştırdı, McIlroy sergisiyle gurur duyuyor ve haftayı güçlü bir şekilde bitirmeyi hedefliyor.

Üç kez Masters şampiyonu Nick Faldo, Rory McIlroy'un büyük anlarda vuruşuna yeterince güvenmediği için

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Üç kez Masters şampiyonu Nick Faldo, Rory McIlroy’un büyük anlarda vuruşuna yeterince güvenmediği için “kendini yere serdiğine” inanıyor

Üç kez Masters şampiyonu Nick Faldo, Rory McIlroy’un büyük anlarda vuruşuna yeterince güvenmediği için “kendini yere serdiğine” inanıyor

McIlroy, “İyi oynadım” dedi. “Orada çok düşük gitmek çok zor. Par’ın altındaki her şey iyi bir puan. Sadece şamata, kolay kuş yok. Rüzgârın esme şekli, bazen beş iyi bir puandır.

“Evet, birkaç gün zor geçti ve elimden geldiğince orada asılı kaldım. Düşmeye ve liderlere yaklaşmaya çalışmak için gerçekten uygun koşullar değil, bu yüzden sadece bir tür takılıp kalıyor. orada ve elinden gelenin en iyisini yapıyor.”

McIlroy'un bu haftaki görünüşü, en son 2014'te bir majör kazanmış olan Grand Slam'i tamamlamak için sekizinci başarısız girişimi oldu.

McIlroy’un bu haftaki görünüşü, en son 2014’te bir majör kazanmış olan Grand Slam’i tamamlamak için sekizinci başarısız girişimi oldu.

McIlroy ilk atışta bir şut attı ve ikincisinde eşit olarak tasarruf etmek için dört ayaktan deliğe girmesi gerekiyordu, Kuzey İrlandalı daha sonra dördüncüde 35 fitlik bir kuşu deliyor ve altıncıda 20 fitlik bir vuruş yaparak bir bogey’i iptal etti. sonraki.

Dört kez büyük şampiyon, finalden bu yana Augusta’daki ilk eşit-altı raundunu kartlamak için her iki kapanış beşlisinden de yararlanmasına rağmen, 12. tee’de green’den uzun süre devam ederek ve par-üç’ü bogey ederek bir pars serisini bitirdi. 2020 yarışmasının turu.

Oyuncular, Augusta'da arka dokuzda çekişme içindeyken sakin kalmanın ne kadar zor olduğunu ortaya koyuyor

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Oyuncular, Augusta’da arka dokuzda çekişme içindeyken sakin kalmanın ne kadar zor olduğunu ortaya koyuyor

Oyuncular, Augusta’da arka dokuzda çekişme içindeyken sakin kalmanın ne kadar zor olduğunu ortaya koyuyor

McIlroy, “Dışarı çıkıp, pervasız olmadan ve çok fazla risk almadan mümkün olan en iyi skoru yapmaya çalışıyorsunuz,” diye ekledi. “Yarın dışarı çıkıp bunu yapmaya çalışacağım.

“Sanırım bugün bu skorla birkaç sıra yükseldim ve yarın birkaç basamak daha yükselmeye ve ilk 10’a girmeye ve ilerlemeye çalışıyorum.”

Ustalar – Canlı

10 Nisan 2022, 15:00

canlı

Fleetwood ‘muhteşem’ bir günün tadını çıkarıyor

İngiltere’den Tommy Fleetwood, 70 yaş altı iki maçın ardından liderlik tablosunda üst sıralara yükseldi. 31 yaşındaki oyuncu, sevgilisi Everton’ın Premier Lig’de hayatta kalma umutlarını Manchester United’ı 1-0 yenerek canlı tutmasını izledikten sonra ortaya çıktı.

Fleetwood, “Maçı kahvaltıda yaptım ve ardından 1-0 öne geçtik ve ısınmadan önce sonucu görmeyi başardım.” Dedi. “Üç puan ve benim için 70, bu yüzden şimdiye kadar iyi bir gün oldu.

Tommy Fleetwood, zorlu soğuk koşullarda 70 (-2)'lik bir şut çektikten sonra Masters'ın üçüncü turunda 'oyunda' olduğunu söyledi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Tommy Fleetwood, zorlu soğuk koşullarda 70 (-2)’lik bir şut çektikten sonra Masters’ın üçüncü turunda ‘oyunda’ olduğunu söyledi.

Tommy Fleetwood, zorlu soğuk koşullarda 70 (-2)’lik bir şut çektikten sonra Masters’ın üçüncü turunda ‘oyunda’ olduğunu söyledi.

“Adil olmak gerekirse, yaptığım için çok mutluyum. Ama hepsinden çok, iyi golf turlarını bir araya getirdiğim için gerçekten mutluyum ve umarım bunu devam ettirebilirim.

“Bugün harika oynadım. Kelimenin tam anlamıyla en iyi golfçüyüm demiyorum ama koşullarda gerçekten çok iyi oynadım ve pinlere yaklaşmak çok zor.”

Ustalar – Canlı

10 Nisan 2022, 18:30

canlı

“Ne yaparsam yapayım onun içinde [Scheffler’s] eller ne olursa olsun, ne kadar iyi oynarsam oynayayım. Ama sonra herhangi bir şekilde koklayacaksam veya iyi bir sonuç elde edeceksem, koşulların böyle olması ve sonra iyi oynaması gerekiyor, bu yüzden bu sabah buraya geldiğimizde iyiydi.

“Ama bence dün (Cuma) da önemli bir turdu. Dün iyi oynamadan kendime bugün iyi oynama şansı vermiyorum. Ve farklı bir şey yapmıyorum, sadece oynama şansın oluyor. ve bugün iyi bir skor elde edeceğiz, o yüzden bunun nerede biteceğini göreceğiz.”

The Masters’ın son turunu yalnızca Sky Sports Golf’te canlı olarak izleyin, kırmızı buton aracılığıyla sunulan dört tur boyunca ek beslemeler ve bonus aksiyonlar. Canlı yayın Pazar günü saat 15.00’te başlıyor.
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12586808/the-masters-rory-mcilroy-targets-late-top-10-push-at-augusta-national-after-third-round-71

Yorum yapın