Ustalar: Augusta National’da üçüncü tur için gruplamalar ve tee süreleri | Golf Haberleri


Beş vuruş avantajına sahip olan orta saha lideri Scottie Scheffler, 2011 şampiyonu Charl Schwartzel ile birlikte 19:50 başlangıç ​​saatiyle son eşleşmede; Tiger Woods saat 18.00’de devam ediyor; Rory McIlroy 17.20’de başlıyor ve ikinci kez dört yönlü berabere kalan Shane Lowry 19.40’ta başlıyor.

Son Güncelleme: 09/04/22 1:57am

Shane Lowrey, Cumartesi günü The Masters'da Sungjae Im ile birlikte sondan bir önceki grupta.

Shane Lowrey, Cumartesi günü The Masters’da Sungjae Im ile birlikte sondan bir önceki grupta.

Augusta National’daki 86. Masters’ın Cumartesi günkü üçüncü turu için gruplar ve başlama saatleri.

ABD belirtilmedikçe, her zaman BST

(x) amatörleri belirtir

1520 Adam Scott (Avustralya), Mackenzie Hughes (Can)

1530 Viktor Hovland (Nor), Min Woo Lee (Avustralya)

1540 Seamus Power (Ire), Marc Leishman (Aus)

1550 Lucas Glover, Cameron Davis (Avustralya)

1600 Max Homa, Tommy Fleetwood (İng)

1610 Tom Hoge, Billy Horschel

Ustalar – Canlı

9 Nisan 2022, 15:00

canlı

Ustalar – Canlı

9 Nisan 2022, 19:30

canlı

1620 Russell Henley, Patrick Reed

1630 Tony Finau, Cameron Şampiyonu

1640 Talor Gooch, Daniel Berger

1700 Si Woo Kim (Kore), Jason Kokrak

1710 Hudson Swafford, Harry Higgs

1720 Rory McIlroy (Nir), Sepp Straka (Aut)

1730 Tyrrell Hatton (İng), Jon Rahm (Spn)

1740 Bubba Watson, Sergio Garcia (Spn)

Augusta'daki 2022 Masters'ın Scottie Scheffler'in beş atış önde gitmesiyle sona eren aksiyon dolu ikinci gününden önemli anlar

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Augusta’daki 2022 Masters’ın Scottie Scheffler’in beş atış önde gitmesiyle sona eren aksiyon dolu ikinci gününden önemli anlar

Augusta’daki 2022 Masters’ın Scottie Scheffler’in beş atış önde gitmesiyle sona eren aksiyon dolu ikinci gününden önemli anlar

1750 Robert MacIntyre (Sco), Lee Westwood (İng)

1800 Kevin Kisner, Tiger Woods

1810 Webb Simpson, Patrick Cantlay

1820 Matthew Fitzpatrick (İng), JJ Spaun

1840 Justin Thomas, Christiaan Bezuidenhout (Rsa)

1850 Danny Willett (İng), Joaquin Niemann (Chl)

1900 Collin Morikawa, Will Zalatoris

1910 Cameron Smith (Avustralya), Corey Conners (Can)

1920 Dustin Johnson, Kevin Na

1930 Hideki Matsuyama (Jpn), Harold Varner III

1940 Sungjae Im (Kor), Shane Lowry (Ire)

1950 Scottie Scheffler, Charl Schwartzel (Rsa)

The Masters’ı bu hafta sonu Sky Sports Golf’te özel olarak canlı izleyin, kırmızı düğme aracılığıyla sunulan dört tur boyunca ek beslemeler ve bonus aksiyon ile.




Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12585377/the-masters-groupings-and-tee-times-for-the-third-round-at-augusta-national

Yorum yapın