Usta yazardan flaş sözler! “Üzerinde Fenerbahçe forması olan futbolcularınız…”

Mesut uzun zamandır değil, olacak gibi de yok… İrfan Can da değil, varsa da üç maçta bir var zaten… Kim olacak peki oyun lideri? Niçin gittiği neden döndüğü de anlaşılmayan Ozan Tufan. Fenerbahçe’deki plansızlık oyunun baş aktörü Ozan Tufan olacak bir tablo çıkardı karşımıza. O da sakatlanıp çıkınca filmi baştan başa sardı izleyenler. O değil, bu değil… Kim var? Kimse değil.

Sakatlıklar, hastalıklar yüzünden yarım kadro olan Kayserispor aleyhinde 4-1-4-1 başlayan Fenerbahçe, Berisha’nın beceriksizliği ve son topun kendisine çarpmasıyla Türkiye Kupası’na veda etti. Sol beke hükümlü edilen Ferdi ve çok çabalayan Mert Hakan haricen kalanlara söylenebilecek şey yok.

Derler ancak kötü romanlar “Soğuktu ve yağmur yağıyordu” cümlesiyle başlar. Evet geçen günkü maçın romanı için gerçek buydu fakat fazla uzak değil, Ataşehir’de Fenerbahçe Basketbol Takımı, Real Madrid’i üç çeyrekte 30 sayıda tutup 15 rakam farkla yenerken, Kadıköy’de futbolcular 10 birey kalmış Kayserispor’a tek bir gol atamadılar.

İsmail Kartal söze yine “Biz Fenerbahçeliyiz” diye başlamasın lütfen… Evet siz Fenerbahçelisiniz lakin üzerinde Fenerbahçe forması olan futbolcularınız pek pek görünmüyorlar…

Yorum yapın