Undertaker, WWE karakteri hakkında en iyi topukluyla 40 dakikalık uzun bir konuşma yaptı.


Happy Corbin, bu yılın başlarında The Undertaker ile WWE efsanesinin Corbin’in karakteri hakkında tavsiyelerde bulunduğu uzun bir tartışma yaptı.

Happy Corbin, bu noktada yaklaşık on yıldır WWE TV’de bir dayanak noktası olmuştur. Yıllar boyunca bir sürü karakter değişikliği yaşadı ve kendisini nefret edilen bir topuk olarak kurmayı başardı.

Yakın tarihli bir baskısında Çandan Sonra Corey Graves Corbin, Royal Rumble 2022’de The Undertaker ile yaptığı bir sohbete başladı. The Deadman, Corbin’in WWE TV’deki hilesiyle ilgili olarak Corbin’e bazı önemli tavsiyelerde bulundu. Aşağıdaki Corbin’in tam yorumlarına göz atın:

“Onunla konuşuyordum [Royal] Bir şey yaptıktan sonra kendimi nasıl dengede tutacağım konusunda 40 dakika kadar gürleyin. Bunlar birbirinden ayrılan küçük şeyler [him] herkesten. Benim için sadece [picking up on details] her konuşmadan [He’s one of the best] büyük adamlar hiç. ona yöneldim. Bam gibi adamları izledim [Bam Bigelow] ve [Big] Patron Adam ve ‘Taker ve Kane ve şu iri ve atletik adamlar,” dedi Corbin. kavgacı)

Merak edenler için The Undertaker ve Happy Corbin tekler yarışmasında hiç karşı karşıya gelmediler. Çift yaptı Yine de 2018’de çok oyunculu bir maçta yollar kesişti. 7 Temmuz 2018’deki bir MSG şovunda, WWE gazisi Braun Strowman ve Roman Reigns ile bir araya gelerek Corbin, Elias ve Kevin Owens’ı yendi.

Undertaker, WWE karakteri hakkında en iyi topukluyla 40 dakikalık uzun bir konuşma yaptı.

Undertaker kesinlikle karakter çalışması hakkında bir iki şey biliyor

WWE tarihindeki en büyük karakterler düşünüldüğünde, Undertaker’ın adı mutlaka en üstte bir yerde karşımıza çıkacaktır.

Mark Calaway, 1990 yılının sonlarında WWE’ye gitti ve kendisine doğaüstü güçlere sahip ölü bir adam taklidi verildi. Hile yapmayı başardı ve neredeyse otuz yıl boyunca listede en iyi isim olarak kaldı.

Undertaker, WWE karakteri hakkında en iyi topukluyla 40 dakikalık uzun bir konuşma yaptı.

Phenom birkaç dünya şampiyonluğu kazandı, ikonik bir 21-0 WrestleMania galibiyet serisine imza attı ve sonunda 2014’te kırıldı ve Vince McMahon’un yanı sıra akranlarının saygısını kazandı. Sonunda 1 Nisan 2022’de WWE Onur Listesi’ne girdi.

Corbin şu ana kadar WWE TV’de kendisi için oldukça iyi iş çıkardı. Yakın gelecekte WWE’nin karakterini nasıl ele alacağı henüz belli değil.


Happy Corbin’de dünya şampiyonu potansiyeli görüyor musunuz? Düşüncelerinizi aşağıda paylaşın!


SmackDown’ın son bölümünün sonuçlarına göz atın burada.


Undertaker neden konuşmasında Mick Foley’den bahsetmedi? Uzmanlar tartıyor tam burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-the-undertaker-lengthy-40-minute-talk-top-heel-wwe-character?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın