Undertaker iş ahlakını babasından öğreniyor


WWE Hall of Famer The Undertaker, babasından erken yaşta iş ahlakını öğrenmekten bahsediyor.

Mark Callaway (diğer adıyla Undertaker), yirmi yılı aşkın bir süredir WWE ile çalışıyor. Tüm zamanların en saygın süperstarı olarak kabul edilir. The Deadman, birkaç süper yıldızı görevlendirdi ve sektördeki en kusursuz iş ahlakına sahip.

Geçen yıl, The Phenom güreş botlarını sonsuza kadar kapatmaya karar verdi. Bu yıl WWE Onur Listesi’ne girdi ve adını tarih kitaplarına yazdırdı.

A&E Biography: Legends’ın yaklaşan bir bölümünde 57 yaşındaki oyuncu, iş ahlakını nereden ve kimden aldığından bahsediyor:

“Çalışkan olan babam, sanırım o iş ahlakını bana aşıladı. Gündüzleri sıhhi tesisat işleri, çatı işleri, bizim için masaya yemek ne koyacaksa o yapardı. Sonra bütün gece basın odasında çalışırdı. Houston Post Gazetesi. Küçük yaşlardan itibaren, her zaman saygı ve sıkı çalışma, adınız ve sözünüz ile ilgiliydi. Ve bunlar bana çok erken yaşta aşılandı.” (1:09’dan 1:40’a kadar)

youtube kapağı

The Undertaker’ın gelecekte herhangi bir kapasitede WWE programlamasına dönüp dönmeyeceğini görmek ilginç olacak.


Undertaker, WrestleMania’dan önce kardeşini kaybetmekten bahsediyor

The Deadman, WrestleMania ile eş anlamlıdır. Undertaker, şanlı kariyeri boyunca 25’in üzerinde WrestleMania’nın bir parçası olmuştur. Yıllar geçtikçe, The Showcase of The Immortals’daki performansı ve katılımı azalmaya başladı.

AJ Styles’a karşı son WrestleMania maçında Taker ciddi bir haber aldı. Maçın çekimleri sırasında 57 yaşındaki ağabeyi olaydan günler önce vefat etti. Aynı bölümde kardeşini kaybettiği günü hatırlıyor:

“İşte tüm erkeklerin fotoğrafı. David birader en büyükleri, Mike, Paul ve Tim. Tim, onu son WrestleMania maçımdan bir gün önce kaybettik.” (0:37’den 0:53’e kadar)

Sevilen birini kaybetmek her zaman talihsizliktir. Ağabeyinin yakın tarihin en iyi sinematik maçlarından birinde The Deadman’i izleyememesi talihsizlik oldu.


Bu makaleden alıntılar kullanırsanız, lütfen WWE’ye atıfta bulunun ve transkripsiyon için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


Güncel bir AEW yıldızı, geçen ay WWE TV’de görünmesine nasıl izin verildiğini tam burada açıklıyor.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-the-undertaker-learning-work-ethics-father?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir