“Umarım öyle olmamıştır”


Bir kez FA Cup şampiyonu Kevin Campbell, Manchester United kaptanı Harry Maguire ve orta saha oyuncusu Bruno Fernandes arasındaki potansiyel “anlaşmazlık” hakkında sorular sordu.

Campbell’ın yorumları 7 Mayıs’ta Red Devils’in Brighton & Hove Albion tarafından 4-0’lık küçük düşmesinin ardından geldi.

70. dakikada İngiliz oyuncu oyuna girdi ancak kol bandını alamadı ve maçın geri kalanında Fernandes’te kaldı.

Campbell’a, Maguire ile yaptığı bir konuşma sırasında Maguire’ın yerinde olsaydı ne yapacağı soruldu. futbol içeriği. Cevap verdi:

“Ben yedek kulübesinde olsaydım ve devam etseydim, oyuncular bana her zaman kol bandını verirdi. Maguire çok fazla dakika alamadı, bu yüzden belki maçtan önce üzerinde çalıştıkları bir şeydi.”

Arsenal’in eski golcüsü, Fernandes’in kol bandını kulüp kaptanına vermemesine şaşırdığını da sözlerine ekledi:

“Fernandes’in kol bandını Maguire’a vermesini beklerdim, bu yüzden vermemesine şaşırdım. Saflarda ayrılık olabilir mi? Umarım öyle olmamıştır.”

Campbell, olayın oyun durumu nedeniyle gerçekleştiğini ummaya devam etti. Ateş altındaki Maguire’ın Manchester United’ın sorunlarının nedeni olmadığını söyleyerek bitirdi.

“Umarım daha çok acı içindeydiler, 4-0 geriye düştüler ve kol bandını kimin alacağını düşünmediler. Bir şey kesin. Sorun Maguire değil. Kimi oynadığın önemli değil. Hafta sonu sekiz olabilirdi. Brighton çok gol atmıyor ve onları 4-0 yendiler. Çok şey söylüyor.”


Manchester United sıkıntılı bir sezon geçirdi

Manchester United, sonuçtan da anlaşılacağı gibi, Brighton karşısında zayıftı. Bu mağlubiyet, sezonu şimdiye kadarki en düşük Premier Lig puanlarıyla bitirecekleri anlamına geliyordu.

22 Mayıs’ta Crystal Palace’ta oynadıkları son lig karşılaşmasında bir galibiyet bile onları sadece 61 puana ulaştıracak, bu da 2013-14 sezonunda yönettikleri 64 puanın üç altında. Ayrıca 56 lig golü yediler, bu bir sezonda izin verdikleri en fazla gol sayısı.

Bu sayı, Leicester City (56) ve Newcastle United (61) hariç, şu anda tablodaki ilk 14 sırada yer alan tüm takımlardan daha yüksek.

Manchester United, Brighton’a 4-0 kaybettikten sonra Premier Lig döneminin en kötü puanlarını almayı garantiledi.Ayrıca diğer tüm lig kampanyalarından daha fazla gol yediler.Tarihi yanlış nedenlerle 😨

Manchester United, tüm müsabakalarda son beş maçından sadece birini ve son dokuz maçından ikisini kazanarak 10 gün içinde Selhurst Park’tan ayrılacak.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-hope-wasn-t-case-kevin-campbell-suggests-dissension-2-manchester-united-superstars?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın