UFC, UFC Vegas 65 yayını sırasında Anthony Johnson’a dokunaklı bir saygı duruşunda bulunuyor


UFC Vegas 65 sırasında UFC, eski UFC dövüşçüsü Anthony Johnson’a duygusal bir saygı duruşunda bulunan bir video montajı oynadı.

13 Kasım’da ‘Rumble’, tıbbi sorunlarla uzun bir mücadelenin ardından 38 yaşında vefat etti.

UFC, UFC Fight Night 215 yayını sırasında Johnson’ın UFC’deki en iyi anlarının bir derlemesini oynayarak nakavt sanatçısına saygılarını sundu.

Video haraçını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Anthony “Rumble” Johnson’ı saygıyla anıyoruz ❤️

Ölüm haberi çıktıktan sonra, eski çok bölümlü şampiyon Daniel Cormier de bir tweet atarak ‘Rumble’a saygılarını sundu.

“Rahat uyu kardeşim. Pek çok insanın kalbine korku salan bir adam için Anthony Johnson şefkatli bir insandı. Rastgele metinden kayıp sırasında kontrollere kadar. Nasıl bir insandı, Rumble özlenecek. Bazen hayat adil görünmüyor. Korkunç haberler #RIP #Rumblesquad @Anthony_Rumble”

Rahat uyu kardeşim. Pek çok insanın kalbine korku salan bir adam için Anthony Johnson şefkatli bir insandı. Rastgele metinden kayıp sırasında kontrollere kadar. Nasıl bir insandı, Rumble özlenecek. Bazen hayat adil görünmüyor. korkunç haber #HUZUR İÇİNDE YATSIN #Rumblesquad @Anthony_Rumble

Johnson ve Cormier sekizgeni iki farklı durumda paylaştılar ve her ikisinde de UFC hafif ağır sıklet şampiyonası tehlikedeydi.

İlk karşılaşmaları UFC 187’de gerçekleşti. Cormier o gece üçüncü turda arkadan çıplak bir boğulma ile galip geldi.

‘Rumble’ mağlubiyetten geri döndü ve şampiyonluk için bir şans daha kazanmak için arka arkaya üç nakavt attı.

Ancak Johnson’ın UFC 210’da ‘DC’ye karşı ikinci hesaplaşmasında pek bir değişiklik olmadı. Cormier, hafif ağır sıklet unvanını korumak için bir kez daha ‘Rumble’ı sundu.


Dana White, Anthony Johnson’ın ölümüyle ilgili düşüncelerini paylaşıyor

UFC başkanı Dana White da Anthony Johnson’ın arkadaşlarına ve ailesine başsağlığı diledi.

bir makale Kevin Iole tarafından Yahoo! Spor, White ‘Rumble’ı bir dövüşçü ve bir insan olarak övdü. White ayrıca taziyelerini sunarken nakavt gücüne de iltifat etti.

“Her zaman harika bir çocuktu. Her zaman eğlenceli dövüşler içindeydi ve pek çok insanın sahip olmadığı o tek yumrukta KO gücüne sahipti. İyi bir insandı. Ailesine başsağlığı diliyorum.”

Johnson, UFC’de 19 maça çıktı ve 13’ünü kazandı. “Rumble’ın UFC kariyeri, öne çıkmaya değer nakavtlarla doluydu. Georgia yerlisi, Glover Teizeira, Jimi Manuwa, Ryan Bader, Alexander Gustafsson ve Antonio Rogerio Nogueira gibi oyunculara karşı muhteşem nakavtlar yapmıştı.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/watch-ufc-pays-touching-tribute-anthony-johnson-ufc-vegas-65-broadcast?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir