Uçurumda Hidrolojik Araştırma: Genshin Impact görev rehberi


The Chasm’daki Hydrological Investigation, Genshin Impact 2.6’da tanıtılan ve tamamlandıktan sonra oyuncuları 30 Primogem ile ödüllendiren kısa bir görevdir.

Ne kadar kolay olduğu göz önüne alındığında, bazı Gezginler kaçınılmaz olarak katılmak için acele edecek. Görevin ana hedefleri aşağıdaki gibidir:

  1. Garip bir Nesne elde etmek için Yeraltı Su Yolunda Balık Tut.
  2. The Glowing Narrows yakınında Hidiv ile konuş.
  3. Yeraltı Su Yolu’nun kuzeyinde haritada işaretli konuma gidin.
  4. Garip nesneyi buraya yerleştirin.
  5. Üzerinde herhangi bir Hydro saldırısı kullanın.
  6. Ortaya çıkan Hydro Geovishap’ı yen.
  7. Hidiv ile bir kez daha konuşun.

Gezginler, The Chasm’deki Hydrological Investigation’ı birkaç dakika içinde kolayca tamamlayabilirler, ancak kilidini açmak bazı sıradan oyunculara zor görünebilir. Oyuncular Hydro Geovishap’ı yenmek için mücadele ederse, her zaman Dünya Seviyesini düşürebilirler.


Genshin Impact görev kılavuzu: Uçurumda Hidrolojik Araştırma nasıl tamamlanır

İlk olarak, Gezginlerin yeraltı bölümünde balık tutması gerekiyor (Genshin Impact Wiki üzerinden resim)
İlk olarak, Gezginlerin yeraltı bölümünde balık tutması gerekiyor (Genshin Impact Wiki üzerinden resim)

Gezginlerin bu göreve başlamak için Yeraltı Su Yolunda balık tutması gerekir. Yakındaki Shadowy Husk düşmanlarına dikkat edin, çünkü oyuncu balık avlamadan önce saldırganlığını çekerse, bunlarla uğraşılması gerekecek. Balık tutma yeri bu küçük adanın batı tarafındadır.

Burada herhangi bir balığı yakalayın ve balık tutma mini oyununu bırakın. Oyuncular otomatik olarak bir Garip Nesne almalıdır. Bu eşyayı elde ettikten sonra Parlayan Narrows yakınlarındaki Hidiv’e dönmelidirler.

Not: Yakınlarda bir Teleport Waypoint var.


Uçurumda Hidrolojik Araştırmaya Başlamak

Uçurumda Hidrolojik Araştırma: Genshin Impact görev rehberi

Genshin Impact oyuncuları Khedive ile konuştuktan sonra “Garip nesne hakkında…” seçeneğini seçmelidirler. Biraz diyalogdan sonra, oyuncuya “garip nesneyi suyun yanına yerleştirmesi” talimatı verilecek. Neyse ki, bu nokta Gezgin için haritada işaretlenmiştir.

Oyuncular noktaya (Yeraltı Suyolunun kuzeyine) ulaştıklarında, yeni bir hedef elde etmek için sarı parıltıya yaklaşmaları ve “Yer”i seçmeleri gerekecek.

Bir sonraki görev, oyuncunun bu noktaya saldırmak için herhangi bir Hydro karakterini kullanmasını gerektirir. Oyuncular bunu yaptıklarında Hydro Geovishap ile savaşacaklar. Oyuncular onu yenmeli, Hidiv’e dönmeli ve “Su kenarındaki garip nesne hakkında…” seçeneğini seçmelidir.

Bazı diyaloglardan sonra, oyuncular The Chasm’da Hydrological Investigation ile resmi olarak yapılacak. Şimdi, mevcut devam eden afişlerde kullanabilecekleri veya gelecekte başka bir şey için biriktirebilecekleri 30 Primogem almaları gerekir.


Rachel Syiemlieh tarafından düzenlendi

canlı anketCANLI ANKET

S. Bu görevi beğendin mi?

şimdiye kadar 1 oy