Ücretsiz canlı golf: PGA Tour’un RBC Canadian Open ve DP World Tour aksiyonundan YouTube akışları | Golf HaberleriÜcretsiz canlı golf: PGA Tour'un RBC Canadian Open ve DP World Tour aksiyonundan YouTube akışları | Golf Haberleri

Sky Sports Golf’ün YouTube kanalı, DP World Tour’un Scandinavian Mixed’in açılış turundan canlı yayına ve PGA Tour’un RBC Canadian Open’dan erken yayına sahiptir; Her iki etkinliği de tüm hafta Sky Sports Golf’te izleyin

Son Güncelleme: 22/09/22 14:19

Hem RBC Kanada Açık’ın hem de İskandinav Karma’nın açılış turunun ücretsiz canlı akışımız aracılığıyla mevcut olduğu Sky Sports’ta canlı golf için yoğun bir hafta daha.

Rory McIlroy, St George’s Golf Kulübü’nde, güçlü bir zaferden üç yıl sonra, dünya 1 No’lu Scottie Scheffler’in de sezonun beşinci PGA Tour galibiyetini kovalarken harekete geçtiği şampiyonluk savunmasına başlarken ilk başlayanlar arasında.

İki kez PGA Şampiyonası galibi Justin Thomas ve Matt Fitzpatrick de erken çıkıyor, ayrıca dünya No 4 Cameron Smith ve İngiltere’den Tyrrell Hatton da dahil, akışımız öğlen saatinden 20:30’a kadar kesintisiz yayın sunuyor.

Bu yeterli değilse, İsveç’te Henrik Stenson ve Annika Sorenstam’ın ev sahipliği yaptığı ve erkeklerin ve kadınların aynı golf sahasında birbirleriyle yarıştığı DP Dünya Turu ve Kadınlar Avrupa Turu’nun karma etkinliğinden de ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Bu iki etkinlik, bu hafta Sky Sports’ta canlı golfün dörtlü başlığının bir parçası ve haftanın ilerleyen saatlerinde hem LPGA Tour’un Shoprite LPGA Classic hem de Curtis Cup’tan ek kapsama alanı mevcut.

Ücretsiz canlı PGA Tour ve DP World Tour aksiyonunu izlemek için yukarıdaki videolara tıklayın!
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12630794/free-live-golf-youtube-streams-from-the-pga-tours-rbc-canadian-open-and-dp-world-tour-action

Yorum yapın

SMM Panel