Üç Kız Kardeş heyecan dolu yeni bölümüyle geliyor


Üç Kız Kardeş heyecan dolu yeni bölümüyle geliyor

Kanal D’nin, yapımını süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satışları kıran aynı adlı kendinden emin kayıtlanan dizi Üç Kız Kardeş, yeni bölümü ile geliyor.

Aile ve kardeşlik anlatacaklarını, samimi ve sıcak aileyi seyircinin büyük beğenisini kazanan Üç Kız Kardeş’in yeni bölümü özet özet;

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Rüçhan’ı Türkan’a şiddet uygularken yakalayan, Rüçhan’ı dinlemeden Türkan’ı yetiştirecek ve babayı sabırsızlıkla. Somer, Türkan’ı alınabilir. Türkan annesini kullanmak için Somer’i sevdiğini ve Rüçhan Hanımla. Ancak Nesrin olmaz.

Uzun bir aradan sonra Nesrin’in yeniden yerine gelen hafızası aileyi sevince boğar. Sadık, Nesrin’e hatırladığı zamanları aşılamıyor. Mine, Somer’in çizimememesinin rehberini Kiraz’ın olarak yorumlar. Mine, ağır bir lohusa depresyonunun içinde olduğu için Kiraz’a istemeden de olsa zarar verir. Kiraz’ın yaşadığı yer Somer’i zor durumda bırakıyor.

Derya, telefonlarına gençlerin Hakan’ın peşine düşer. Serdar, Dönüş ve Derya, Hakan’ı bulmak için İzmir’e gider. Derya’ın gidişiyle gidişiyle, dönüşte ve Fatih’in yaptığı iddiası yüzünden, küçük yaştaki Serdar’dan küçük çaplıalar ve tatlı yalanlar arasında kalır.

Rüçhan, Mustafa’nın rahatsız olduğu ve Mustafa’nın neden Ayvalık’ta olduğunu sorguladığını söyledi. Özer, yıllar önce eskimiş ve oğlu Mustafa’nın annesi Sevilay’la normal gibi.

Türkan ve Somer’i tamamlamaya müsait mi olacaksın? Derya, Hakan’ın gidişiyle kırılan onarabilecek mi? Rüçhan, Türkan’la tanıştığı ve haklı çıkarabilecek mi?

Üç Kız Kardeş, sürprizlerle dolu yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Kanal D ekranlarında.


Kaynak : https://www.cnnturk.com/magazin/uc-kiz-kardes-heyecan-dolu-yeni-bolumuyle-ekrana-geliyor

SMM Panel PDF Kitap indir