Tyler Herro’nun ‘Inside the NBA’ programında Charles Barkley tarafından giyilen kıyafeti


Charles Barkley’nin Tyler Herro’nun kıyafetini taklit etme tuhaflıkları, “Inside The NBA” bölümünün komik bir şekilde bitmesine yol açtı. Şakası Shaquille O’Neal, Kenny Smith ve Ernie Johnson’ı yarı yolda bıraktı.

Philadelphia 76ers ile Miami Heat arasındaki Doğu Konferansı yarı finallerinin 2. maçına geri dönün. Tyler Herro, oyun sonrası röportajına yüksek kırmızı – “Miami Vice” – kıyafetiyle geldi ve Barkley’nin gözüne takıldı.

2. Maçtan sonra, Barkley kıyafeti övdü ve Shaquille O’Neal, ertesi hafta giymesi için ona meydan okudu. Barkley zarif görüneceğini düşündü ve kabul etti, ancak mürettebatın bunu gerçekleştireceğini çok az biliyordu.

Ekip, bölümlerini tamamlamadan hemen önce, Charles Barkley sahne arkasına gönderildi ve adımlarını hızla atarak çıktı. Altın zincire ve altın çerçeveli güneş gözlüklerine kadar Tyler Herro’nun kıyafetini kopyaladı. Barkley, koltuğuna geri dönmeden hemen önce havayı hissetmeye başladı ve şunları önerdi:

“Hey hey hey. Artık yok, Chuck. Bana Carlos de.”

Kenny Smith, Tyler Herro’dan daha iyi giydiğini söyleyerek kıyafeti çıkardığı için Barkley’e vermek zorunda kaldı.

Ancak Shaquille O’Neal bir moda tavsiyesiyle devreye girdi – Barkley’e gitti ve gömleğin alt birkaç düğmesini kopardı – ona daha Miami benzeri bir hava verdi ve Herro ile uyumlu.

“Inside The NBA” ekibi arasındaki şaka, taraftarlar için oyunun uzmanlarından biraz eğlence ile oyunları tamamlamanın güzel bir yolu. Bu arada Philadelphia 76ers, Doğu Konferansı yarı finallerinin 5. maçında Miami Heat ile karşılaşmak için FTX Arena’ya geri dönecek.

Tyler Herro, seride şimdiye kadar güvenilir bir seçenek olarak karşımıza çıktı. Onun skor katkısı, önümüzdeki maçlarda Heat için çok önemli olacak.

Tyler Herro, bu sezon boyunca tutarlı bir tehdit olarak ortaya çıktı.

Herro ligdeki üçüncü yılında ve kendisini Ja Morant ve Luka Doncic seviyesinde görmek konusunda vokal oldu.

Rolü birçok farklı sorumluluğu içermesine rağmen, Herro bu sezon kendini aştı. Haklı olarak Yılın Altıncı Adamı seçildi.

Sezon boyunca, Herro sadece on maçta başladığı 20.7 sayı, 5.0 ribaund ve 4.0 asist ortalamaları tutturdu. Beşi kazanma çabaları olmak üzere sekiz maçta 30 veya daha fazla puan aldı.

Shaq, Tyler Herro’nun Luka Doncic ve Trae Young ile aynı konuşmada olduğunu söyledi 👀

Herro’nun 2022 playofflarında yerini bulması biraz zaman aldı, ancak 76ers serisinde daha büyük bir faktör haline geldi. Şu ana kadar oynadığı dört maçta Herro, 17.0 sayı, 5.8 ribaund ve 3.0 asist ortalamaları tutturdu. Seri, Heat 2-0 öne geçtikten sonra ikişer galibiyetle berabere kaldı.

Herro, takımın Philadelphia’ya yaptığı yolculukta kötü bir vuruş yaptı, ancak Miami Heat serideki avantajlarını yeniden kazanmaya çalışırken, Maç 5’te değişiklik yapmaya çalışacak. Evde oynamak, sahadaki fırsatlarını en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olabilir.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-tyler-herro-s-outfit-donned-charles-barkley-inside-nba?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın