“Twitter’da veya TV’de takas edildiğini öğrenen bir adamın korku hikayelerini duydunuz”


Kevin Durant, altı sezonda üçüncü kez hareket edebilir. Brooklyn Nets ile başarısız bir büyünün ardından, forvet bir takas talep etti.

Bu, Nets ile Konferans Finallerine çıkmadan iki aktif sezon geçirdikten sonra gelir.

Golden State Warriors ile geçirdiği üç sezonda KD, Steph Curry ve Draymond Green ile birlikte iki şampiyonluk kazanmayı başardı.

Warriors ile elde edilen başarılara rağmen, yedi metrelik All-Star, Kyrie Irving’e katılmak için Nets’i imzaladı. Irving’le birlikte neredeyse 44 maç oynayan KD, gözlerini tekrar değişen manzaraya dikti.

JJ Redick’in “The Old Man and The Three Podcast”inde Alex Caruso, oyuncuların neden birkaç yıl kala kontratlarından ayrılmaya çalıştıkları hakkında sorgulandı. Oyuncuların da tıpkı organizasyonlar gibi oyunu bir iş olarak görmeye başladıklarını söyledi.

youtube kapağı

Oyuncuların bir varlık olduklarını anlamaya başladıklarını belirtti. Oyuncuların en iyi değeri elde etmek için bundan yararlandığını düşünüyor. Ayrıca bir franchise, takımını yükseltmek için bir fırsat görürse, bunu yapacağını ve aynı şeyin oyuncular için de geçerli olduğunu belirtti.

Caruso, “Birisi bana, oyuncuların nihayet bu duruma takımların ve organizasyonların yıllardır yaptığı gibi davrandığını söyledi.” dedi.

“Sonunda bunun ticari tarafının farkına varıyorlar, örneğin tamam, kaldıracım var, ben bir varlığım, bu işi elimden gelenin en iyisiyle yapmama izin verin, çünkü organizasyon veya ekibin yükseltme şansı varsa, yükseltecek.”

“Uzun yıllar boyunca, Twitter’da veya TV’de takas edildiklerini öğrenen adamların korku hikayelerini duydunuz ve sonunda oyuncuların ‘pekala, ben aynı şeyi yapacak.”


Kevin Durant, Phoenix Suns ile başarıya ulaşabilecek mi?

Brooklyn Nets'ten Kevin Durant 7., 12 Nisan 2022'de New York City'nin Brooklyn semtindeki Barclays Center'da Cleveland Cavaliers'a karşı Doğu Konferansı 2022 Play-In Turnuvasının ilk yarısında geçecek gibi görünüyor.
Brooklyn Nets’ten Kevin Durant 7., 12 Nisan 2022’de New York City’nin Brooklyn semtindeki Barclays Center’da Cleveland Cavaliers’a karşı Doğu Konferansı 2022 Play-In Turnuvasının ilk yarısında geçecek gibi görünüyor.

Kevin Durant, Phoenix Suns’ı Miami Heat’e tercih ettiği yer olarak listeledi. Franchise’ın forvet almak için çalıştığı bildiriliyor.

Suns, Deandre Ayton’ı Durant için imzala ve takas anlaşmasıyla takas etmek isteyebileceklerini ima etti. Bu arada Nets, sadece Durant’i uygun bir teklif için takas etmekte ısrar etti.

Kaynaklara göre Phoenix Suns, Indiana Pacers’ın Deandre Ayton için dört yıllık, 133 milyon dolarlık maksimum teklif tablosuyla eşleşti. @TheAthletic @Stadyum. Ayton, Phoenix’te kalıyor.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-you-ve-heard-horror-stories-guy-finding-twitter-tv-got-traded-alex-caruso-says-players-finally-realizing-game-s-business-side-light-kevin-durant-s-trade-request?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir