Twitter yeni renk yayılımı üzerine patladı


için renk yayıldı Kahraman Akademim Bölüm 359, son zamanlarda sosyal medyada büyük bir hit oldu.

Manga okuyucuları hala resmi bölümü beklerken, sızdırılmış görüntüler internette dolaşıyor. Kahraman Akademim Bölüm 359, Twitter’da konuşan çok sayıda insan var ve sadece Mirio’nun dönüşü nedeniyle değil.

Pek çok okuyucu, hikayedeki çeşitli kahramanları ve kötüleri içeren renkli yayın konusundaki heyecanlarını dile getirdi. Söylemeye gerek yok, bu bölüm vermeye devam eden bir hediye.

Not: Bu makale yazarın kişisel görüşlerini yansıtmaktadır.


Twitter, HD versiyonuna tepki veriyor Kahraman Akademim Bölüm 359


İşte söz konusu resim

Yukarıdaki resme bir göz atın Kahraman Akademim Bölüm 359. Resmi bir durum için giyinmiş birkaç kahraman ve kötü adam içerir. Birçoğu kırmızı veya beyaz smokin ve elbise giyiyor. Katsuki Bakugo veya Shoto Todoroki olsun, bu renk yayılımında herkes gerçekten keskin görünüyor.

Bu renk yayılımındaki tüm karakterler, beyaz saçlı Dabi gibi mevcut görünümlerinde gösterilir. Tabii ki, bu resimde Midnight ve Twice gibi bazı dikkate değer eksiklikler var. İkisi de Paranormal Kurtuluş Savaşı sırasında ölmüştü.


Nakliyeciler bu görüntülerle bir tarla günü geçirecek

İyi ya da kötü, nakliyeciler anime topluluğu içinde her zaman yaygın olacaktır. Kahraman Akademim 359. Bölüm onlar için kesinlikle lezzetli bir ikram olacaktır.

Yeni başlayanlar için, Izuku Midoriya ve Ochako Uraraka birbirlerinin ellerini tutarak birlikte bir an yaşıyorlar. Uraraka, yanaklarında hafif bir kızarıklıkla da görülebilir. Hikaye ona karşı hisleri olduğunu açıkça ortaya koydu.

Bakugo’nun beğenilerinin yanı sıra, hem Midoriya hem de Uraraka, renk yayılımının ana odak noktalarıdır. Onlar açıkça tüm görüntüdeki en büyük karakterlerdir.

Bir başka popüler gemi, Momo Yaoyorozu veya Denki Kaminari ile Kyoka Jiro’yu içeriyor. Sonunda kiminle olursa olsun, her iki taraftaki nakliyeciler yukarıdaki görüntüyü takdir edebilir. Jiro iki elini de tutarken görülebilir.

Kahraman Akademim Bölüm 359, Shihai Kuroiro ve Kinoko Komori gibi diğer karakterlerle de benzer anlara sahiptir. Bu 1-B Sınıfı öğrencileri resmin sağ alt köşesinde bulabilirsiniz.


Burada bulunacak birkaç harika küçük ayrıntı var

Kahraman Akademim 359. Bölüm ciddidir, ancak renkli sayfa okuyuculara çok ihtiyaç duyulan hafifliği verir. Kohei Horikoshi, ortaya çıkan şekilde kesinlikle çok eğlendi. Renkli sayfa, çeşitli karakter ilişkilerine çeşitli referanslar içerir.

Shota Aizawa ve Hitoshi Shinso, sol alt köşede yan yana. Onlar da aynı sıkılmış ifadelere sahipler. Onların hemen arkasında, Itsuki Kendo tarafından azarlanan manyak Neito Monoma var. Bu arada Mirio Togata, sol üst köşede Eri ile mutlu bir şekilde kutluyor.

Diğer birkaç karakter arka planda gizlenmiştir. Bunlara Nazik Suçlu, La Brava, Revizyon, Lady Nagant ve Leke dahildir. Kahraman Akademim Bölüm 359 okuyucuları, onları bulmak istiyorlarsa çok yakından bakmaları gerekir.


Sorumluluk Reddi: Bu makaledeki tüm harici medya kendi sahiplerinin mülkiyetindedir ve Sportskeeda bunların mülkiyeti üzerinde hak iddia etmemektedir.


Sijo Samuel Paul tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/anime/news-my-hero-academia-chapter-359-twitter-explodes-new-color-spread?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir