Twitter, Jennifer Lopez’i Super Bowl devre arası şovunu Shakira ile paylaşmak zorunda olmanın en kötü fikir olduğunu söylediği için eleştirdi


Pop ikonları Jennifer Lopez ve Shakira, 2020’de tüm zamanların bir Super Bowl devre arası performansı sergilediler. İkilinin performansı hem hayranlar hem de medya tarafından övüldü, ancak Lopez çok memnun değildi.

14 Haziran’da vizyona girmesi planlanan ‘Halftime’ adlı Netflix belgeselinde Amerikalı yıldızın Shakira ile aynı sahneyi paylaşmak zorunda kalmaktan şikayet ettiği görülüyor. Bir sahnede, NFL ile Kolombiyalı süperstarla aynı sahneyi paylaşmak zorunda olduğu konusunda tartışırken görülüyor ve şunları söylüyor:

“Bu dünyadaki en kötü fikirdi.”

Lopez’in Shakira ile bir sorunu yokken, spot ışığı başka bir sanatçıyla paylaşmak zorunda kaldığı için üzgündü. Belgeselde, Amerikalı pop ikonunun uzun zamandır menajeri Benny Medina’nın sözleri aktarılıyor:

“Tarihsel olarak bir sanatçının yaptığı işi yapmak için iki Latin’e ihtiyacınız olduğunu düşünmek bir hakaretti.”


Hayranlar, Super Bowl devre arası şovu şikayetinden sonra Jennifer Lopez’i trolledi

Twitter’daki hayranlar, Lopez’in sahneye tek başına çıkmasına izin verilmesi gerektiği görüşünü paylaşmadı. Bir Twitter kullanıcısı, devre arasında yalnızca bir sanatçının performans göstermesi ve Shakira olması gerektiği konusunda hemfikirdi:

Bir hayran, Shakira’nın daha büyük sanatçı olduğunu ve Jennifer Lopez’in Kolombiyalı yıldızın spot ışığı onunla paylaşmayı kabul ettiği için minnettar olması gerektiğini söyledi:

@Glock_Topickz LATINA KRALİÇE’NİN YANINDA PERFORMANS VEREBİLDİĞİNDE ŞANSLIYDI, oysa gerçekte aşırıya kaçan, satılan, vs., onunla sahnede performans sergilediği için çok soğuk ve minnettardı. Bu mütevazı bir kraliçe 👸

Başka bir hayran da bu duyguyu yineledi ve Shakira’nın şovu kurtardığını ekledi:

@Glock_Topickz Shakira mahvettiği şovu kurtardığı için Shakira’ya teşekkür etmeli.

Bir hayran, Jennifer Lopez’in “Hips Don’t Lie” hit yapımcısının kendisinden daha iyi performans göstereceğini bildiği için Shakira ile aynı sahneyi paylaşmak istemediğini yazdı:

@Glock_Topickz Onun için korkunç bir fikirdi çünkü sahneye çıkacağını biliyordu.

Onların da bir anlamı olabilir. Bir Twitter kullanıcısı, Instagram hesabında Billboard dergisi tarafından yayınlanan ve hayranların kimin daha iyi performans gösterdiğine dair görüşlerini soran bir anketin ekran görüntüsünü yayınladı. Shakira oyların neredeyse 3/4’ünü aldı:

Farklı bakış açıları da vardı. Bir Twitter kullanıcısı, Maroon 5 şovlarını alabilirse Lopez ve Shakira’nın solo bir yer talep etme hakları dahilinde olduğunu söyledi:

@Glock_Topickz Maroon 5 kendi şovunu alabiliyorsa neden Jlo ve shakira olamıyor?

Ancak başka bir kullanıcı, 2022 Super Bowl devre arası şovunda Eminem, Dr. Dre, Snoop Dogg, Kendrick Lamar ve Mary J. Blige’nin yer aldığına dikkat çekti. Bu sanatçıların tümü kendilerine manşet olabilir, ancak solo bir yer talep etmediler:

@Glock_Topickz Bu geçmiş süper kasede, sahneyi paylaşan ve aynı zamanda kendi başlarına devre arasında kolayca manşet olabilecek bir grup rapçi yok muydu?? Çok fazla şey yapıyor 🙄 git zaten Ben’le evlen.

Lopez’in sahneyi paylaşmakla ilgili sorunlarına rağmen, sonunda Kolombiyalı yıldızla performans sergiledi ve ikisi de unutulmaz bir performans sergiledi. Aşağıdan izleyin:

youtube kapağı

Oyun da unutulmazdı. Patrick Mahomes ve Kansas City Chiefs, San Francisco 49ers’ı 31-20 yenerek Super Bowl’u kazanmak için dördüncü çeyrekte 10 sayı geride kaldılar.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-twitter-slams-jennifer-lopez-saying-share-super-bowl-halftime-show-shakira-worst-idea?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir