TV’de ilk kez eski Şampiyonla karşı karşıya gelen bilmece, Top star SummerSlam şampiyonluk maçına mı eklenecek? (11 Temmuz 2022)


RAW Önizleme’nin bu haftaki sayısına hoş geldiniz! SummerSlam 2022’ye 20 günden az bir süre kaldı, bu da kırmızı brand’in gelecek bölümünün WWE takvim yılının ikinci en büyük şovundan önce bir kuşağı olması gerektiği anlamına geliyor.

Her iki markada da şimdiye kadar beş maç duyuruldu ve en az bir veya iki maçın bu hafta resmileştirilmesi bekleniyor. İki büyük maç ve bir büyük geri dönüş ile bu hafta aksiyon dolu bir bölüm.

Peki SummerSlam’e bir aydan kısa bir süre kala kırmızı markada ne olması bekleniyor? Öğrenmek için okumaya devam edin:


#5. RAW’da Teori ile ilgili bilmece

Riddle, televizyonda yayınlanan bir maçta ilk kez Theory ile karşılaşacak
Riddle, televizyonda yayınlanan bir maçta ilk kez Theory ile karşılaşacak

Riddle, Mart ayında iki canlı etkinlik maçında ve WrestleMania sonrası televizyonda yayınlanan bir takım maçında Theory’yi yenmiş olsa da, iki yıldız henüz canlı TV’de tekli bir maçta karşı karşıya gelmedi.

Eski Amerika Birleşik Devletleri Şampiyonu Riddle vs. Theory duyurulduğundan, çok beklenen maç bu hafta RAW’da gerçekleşecek. Bay Money in the Bank, Bobby Lashley ile meşgul ve SummerSlam’deki rövanş maçına hazırlanırken, Riddle’ın Seth Rollins ile karşılaşması bekleniyor.

Sonuç faul olabileceğinden, Rollins’in potansiyel olarak maçta nasıl oynadığını görmek ilginç olacak.


#4. Bianca Belair, Carmella ile rekabetini tazeleyecek, ama etrafta başka kim beliriyor?

Bianca Belair ve Liv Morgan geçen hafta RAW'da bir araya geldi
Bianca Belair ve Liv Morgan geçen hafta RAW’da bir araya geldi

Geçen hafta, RAW Kadınlar Şampiyonu Bianca Belair, yeni taçlanan SmackDown Kadınlar Şampiyonu Liv Morgan ile Carmella ve Natalya ile karşı karşıya geldi.

Morgan vs. Ronda Rousey SummerSlam için resmiyet kazanırken, Bianca Belair’in maçının da açıklanma zamanı geldi. Belair’in Carmella ile karşılaşması SummerSlam için beklenen yön, ancak tekler maçında birbirlerine karşı gelemeyecekler.

Becky Lynch, geçen hafta Asuka ile olan rekabetini The Empress’e karşı galip gelen No Holds Barred maçında sonlandırdı.. SummerSlam için hiçbir şey sıraya girmeden Lynch, RAW Kadınlar Unvan rekabetine eklenerek Triple Threat Match haline getirilebilir.


#3. Bobby Lashley, RAW’da Birleşik Devletler Ünvanı açık yarışması düzenleyecek

Bobby Lashley, SummerSlam 2022’deki bir rövanşta gözünü Theory’ye dikti. Theory, geçen hafta RAW’da Lashley’i araya girerek maçı talep etti ve SummerSlam’de skoru belirledi.

Yavaşlama belirtisi göstermediği için Lashley’nin açık meydan okumasına kimin cevap verdiğini görmek ilginç olacak. Yeni yıldızların ortaya çıkması ve Birleşik Devletler Şampiyonu’nu tahttan indirmek için ellerini denemesi için birkaç potansiyel fırsat var.

Tüm Mighty Will Kariyerinin tartışmasız en iyi koşusu hangisi? Hayranların öğrenmek için RAW’ı ayarlamaları gerekecek.


#2. The Street Profits, The Usos’a karşı olan düşmanlığı için riskleri artırıyor

Street Profits, Money in the Bank 2022’deki takım kemer maçındaki tartışmalı maçın ardından The Usos’a karşı rövanş maçı aldı. The Street Profits tarafından yakın zamanda, maçları için özel bir konuk hakemin de olacağı açıklandı.

Kim olabilir? The Usos’un saltanatını sona erdirmek isteyen eski şampiyonları potansiyel olarak destekleyebilecek biri olduğunu varsayıyoruz.

Usos’un takım şampiyonluğu ile bir yılı tamamlamasına bir hafta kaldı (The Mysterios’u tahttan indirip SmackDown Takım Şampiyonu olduklarında).

Bu, The Usos’un en uzun kariyerinin sonunun habercisi gibi mi görünüyor?


#1. Brock Lesnar, RAW’a geri döndü

The Beast Incarnate, Roman Reigns hakkında ne söyleyecek?
The Beast Incarnate, Roman Reigns hakkında ne söyleyecek?

Canavar Enkarne geri döndü! SummerSlam 2022’de Roman Reigns’e karşı yedinci ve son karşılaşmasının öncesinde Brock Lesnar, The Tribal Chief’e hitap etmek için RAW’a geri dönecek. ve Last Man Standing maçı.

Gerçekleşen bir bölüm olması pek olası değil ve WWE, izleyicileri bağlı tutmak için Lesnar’ın gösteriyi açmasını sağlayabilir. Her iki durumda da, bu neslin iki ikonunun, nihai çatışmalarının oluşumunda potansiyel olarak yüz yüze gelmeyebileceğinin bir işaretidir.

Televizyonda kaç kez birlikte oldukları göz önüne alındığında, WWE’nin yaklaşımının onları bir süre ayrı tutmak olması şaşırtıcı olmamalı.


Serbest bırakılan bir WWE Superstar’ına bir AEW koşusu ile ilgilenip ilgilenmediğini sorduk. İşte onun cevabı.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/raw-preview-riddle-face-ex-champion-first-time-ever-tv-top-star-added-summerslam-title-match-july-11th-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir