Tuz ve Kurbanda Büyücüler nasıl çiftleştirilir


Ska Studious’un en son Souls benzeri yan kaydırma çubuğu Salt and Sacrifice, birkaç gün önce piyasaya sürülmesinden bu yana oyuncular arasında oldukça popülerlik kazandı. RPG’de, toplulukta pek çok kişiyi oldukça meraklandıran önceki franchise girişi Salt and Sanctuary ile karşılaştırıldığında birçok yeni mekanik var.

Büyücüler, çeşitli ekipmanların yapımında kullanılan malzemeleri sağladıkları için başlıkta çok önemli bir rol oynamaktadır. Bununla birlikte, öldürülen her Mage’in verdiği malzeme miktarı oldukça sınırlıdır ve oyunun sunduğu muhteşem donanımlardan bazılarını oluşturmak için neredeyse yeterli değildir.

Bu nedenle, oyuncuların bu malzemelerin fazlasını toplamak ve istedikleri silahı yapmak için oyunda bu düşmanları toplamaları gerekecek.

İşte Tuz ve Kurban’da Büyücü yetiştirmek için nasıl gidileceği.


Tuz ve Kurbanda Büyücü Yetiştirmek

1) Pardoner’s Vale’de vahşi doğada düşmanı bulmak

youtube kapağı

Herhangi bir Souls benzeri oyunda olduğu gibi, Salt and Sacrifice, çeşitli oyun içi mekaniklerin bazılarını açıklamak söz konusu olduğunda oyuncunun elini tutmaz. Bu nedenle, ilk kez bir Büyücü avı tamamlanır tamamlanmaz oyun, düşmanı tekrar avlama seçeneğinin kilidini açacaktır.

Hiçbir ipucu veya ipucu avı başlatmayacak ve oyuncular Pardoner’s Vale’e gittikten ve karşılaştıkları seviyeye geri döndükten sonra düşmanı vahşi doğada bulmak zorunda kalacaklar.

Neyse ki, Tuz ve Kurban’daki Büyücüler ilk avlandıkları yerin yakınında ortaya çıkma eğilimindedir ve oyuncular onları Ashbourne Köyü’nün sağındaki kapı evinin yakınındaki Arzhan-Tin ve Kökün yukarısındaki Celus Zend’de görebilecekler. -Ceil Mağarası. Bunların dışında, oyunu tamamlamak için daha fazla zaman harcadıkça keşfedecekleri daha fazla yer var.


2) Büyücüyü savaşa dahil etmek

youtube kapağı

Tuz ve Kurbanda Büyücüyü bulduktan sonra, oyuncuların onunla savaşa girmesi ve tüm saldırılarını ona odaklaması gerekecek. Bu dövüş zor çünkü oyuncular onları bir kez öldürdükten sonra tekrar karşılaştıklarında Büyücülerin görünür bir sağlık çubuğu yok.

Oyunculardan sürekli olarak baskıyı sürdürmeleri ve yeterli hasar verilinceye kadar düşmanlarını saldırılarla azaltmaları gerekecek.

Bununla birlikte, bir Mage ile karşılaştıklarında bir kişinin onu öldüremeyeceğine dikkat etmek önemlidir. Bu düşmanlar ışınlanmaya eğilimlidir ve onlara bir miktar hasar verildiğinde kaçma olasılıkları yüksektir.


3) Büyücünün nereye ışınlandığını not etmek

youtube kapağı

Oyuncuların hızlı bir şekilde adapte olmaları gereken bir şey, Tuz ve Kurban’daki Büyücülerin ışınlanma yönünü fark etmektir. Bu, oyundaki bu düşmanı yetiştirmek söz konusu olduğunda çok önemlidir, çünkü oyunculara önemli miktarda zaman ve güçlük kazandıracaktır.

Oyuncular, Büyücünün nereye kaçtığını not etmek için kendilerini eğittiklerinde, takibin geri kalanı oldukça basittir. Büyücünün kaçtığı yöne doğru ilerledikten sonra, oyuncular onlarla tekrar karşılaşacak ve yeterli hasar verdikten sonra düşman düşecektir.

Oyun daha sonra oyunculardan Büyücünün kalbini kesmelerini isteyecek ve bunu yaptıklarında, ondan istenen işçilik malzemesini alacaklar.

Pardoner’s Vale’e döndükten ve bir kez daha seviyeye geri döndükten sonra, oyuncular Mage’yi tekrar tekrar üretmeye devam edebilir ve canlarının istediği kadar farmlayabilir.


4) Büyücü kölelerini görmezden gelme

youtube kapağı

Salt and Sacrifice’da oyuncuların malzeme toplamak için toplaması gereken tek şey büyücüler değil, çünkü bu düşmanların oyuncuya saldırmak için ortaya çıkardığı minyonlar da crafting öğelerini düşürüyor.

Bu, Büyücüleri yetiştirmeyi önemli ölçüde daha az sıkıcı hale getirir. Büyücü birden fazla kez ışınlansa bile, oyuncuların en azından değerli bir kaynak kaynağı olarak dört gözle bekleyecekleri minyonları vardır.

Büyücü yetiştirme sürecinden birkaç kez geçtikten sonra, oyuncular oyunda çok sayıda teçhizat yapmak için yeterli malzemeye sahip olmalıdır.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/news-how-farm-mages-salt-sacrifice?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın