TÜRKİYE BELÇİKA BASKETBOL MAÇI CANLI 📺 | Türkiye – Belçika basketbol maçı hangi kanalda? Saat kaçta? 12 Dev Adam…FIBA 2023 Dünya Kupası Elemeleri I Grubu maçında Türkiye, Belçika ile karşılaşacak. Ergin Ataman’ın yönetimindeki A Erkek Milli Takımı’mız istiyoruz. Türkiye, bir maçında Sırbistan ile karşılaşacak. Peki, Türkiye – Belçika basketbol maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanallarda yayınlanacak?

A Milli Erkek Basketbol’mız, FIBA ​​2023 Dünya Kupası Elemeleri ikinci tur I Grubu’nda etkinliğinde karşılaşma ile karşılaşacak. Maç ile ilgili tüm merak ediliyor. Özellikle toplantının yayın bilgilerini araştırıyor. Peki, Türkiye – Belçika basketbol maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanallarda yayınlanacak?

TÜRKİYE – BELÇİKA BASKETBOL MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA CANLI YAYINLANACAK?

Türkiye – Belçika FIBA ​​2022 Dünya Kupası Elemeleri maçı 11 Kasım Cuma günü saat 21:00’de NTV’de canlı yayınlanacak. FIBA 2023 Dünya Kupası Elemeleri ikinci turunda I Grubu’nda bulunan Ay-yıldızlılarımız, 11 Kasım Cuma günü evinde ve 14 Kasım Pazartesi günü deplasmanda Sırbistan ile karşı karşıya gelecek.
Kaynak : https://www.aspor.com.tr/basketbol/2022/11/11/turkiye-belcika-basketbol-maci-canli-turkiye-belcika-basketbol-maci-hangi-kanalda-saat-kacta-12-dev-adam

SMM Panel PDF Kitap indir