TÜRKİYE ALMANYA MAÇI CANLI İZLE 📺 | Filenin Sultanları maçı ne zaman? Saat kaçta ve hangi kanalda? FIVB Dünya ŞampiyonasıA Milli Kadın Voleybol Takımı ile Almanya, FIVB Dünya maçı’nda karşılaşacak. Filenin Sultanları, 5. galibiyetini almak istiyor. Mücadele için merak edilen konular arasında maçın yayın saati, olası 11’leri de bulunuyor. Peki, Türkiye – Almanya maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda canlı yayınlanacak?

Futbol Haberleri Yayın Tarihi: 03.10.2022- 14:36

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’mız, FIVB Dünya Şampiyonası’nda Almanya ile karşılaşacak. Maç ile ilgili tüm aramalarında merak ediliyor ve arama motorları araştırılıyor. Peki, Türkiye – Almanya maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda canlı yayınlanacak?

TÜRKİYE – ALMANYA MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA CANLI YAYINLANACAK?

Türkiye – Almanya maçı 4 Ekim Salı günü saat 20:00’de TRT Spor’da yayınlanacak.

TÜRKİYE’NİN DÜNYA ŞAMPİYONASI KADROSU

Simge Aköz, Cansu Özbay, Saliha Şahin, Hande Baladın, Meliha İsmailoğlu, Elif Şahin, Meryem Boz, Eda Erdem, Ayçin Akyol, Derya Cebecioğlu, Zehra Güneş, Aylin Acar, İlkin Aydın, Ebrar Karakurt.

FIVB Kadınlar Dünya şampiyonası, ve Polonya’nın ev Hollandande 23 Eylül-15 Ekim yapılacak.

👉 TÜRKİYE ALMANYA MAÇI CANLI İZLE
Kaynak : https://www.aspor.com.tr/futbol/2022/10/03/turkiye-almanya-maci-canli-izle-filenin-sultanlari-maci-ne-zaman-saat-kacta-ve-hangi-kanalda-fivb-dunya-sampiyonasi

SMM Panel PDF Kitap indir