Trump yaptı, Biden özür diledi!


Trump yaptı, Biden özür diledi!

ABD Başkanı Joe Biden, Mısır’ın İklim Zirvesi’ne (COP27) katılarak, ABD’nin iklim kriziyle mücadeledeki kararlarını vurguladı. ABD’nin iklim kriziyle tartışmade lider, geri almaya hazır olduğunu söylemek için Biden İklim Zirvesi’nde COP27 İklim’in ikliminde sunumunda, ABD’nin iklimi kriziyle tartışmayı arttırdığını duyurdu. Biden kriziyle tartışma modeli, Afrikain iklim asil eğitime yardım için 150 milyon bir fon biçimini aktar. İklim krizinin “dünya için varoluşsal bir tehdit” olduğunu Biden, ABD’nin 2030 kadar kapsamlı hedefini tutturacağını ifade etti. Biden, “Burada ABD ziyareti olarak; Amerika Birleşik Devletleri 2030 yılı boyunca hedefimizle ilgili” dedi.

Biden, konuşmasıyla ABD’nin eski Donald Trump’ın ABD’nin Paris İklimlendirmesi’nden geçmesinden dolayı diledi. Bir iklim politikasının, iyi bir ekonomi politikasına Bağlı olduğun ifade eden Biden, “ABD’nin yapılması gereken ve dünya için yapılacak için gerekli dönüm noktasındaki proje olarak başkanlığa yetiştirildi. . Emisyone ulaşmak için ona herulusun adım atması gerekiyor. Biden, sera gazinı daha fazla kısıtlamaya yönelik üzerinde yeni uygulamalar hakkında bilgilendirilebilir.

“Rusya’nın yapısı, fosil yakıtlara iyi durumda olmaktan kurtarılmasının aciliyetini artırıyor”

Rusya’daki Ukrayna’daki bir şeye değinen, Avrupa’daki bir kara yapısının enflasyona kadar bir dizi, uluslararası ölçekteki bakış açısını dağıttığını söyledi. Biden, “Bu arka plan, iklim hedeflerimizi katlamamız onu daha acil. Rusya’nın sınıflandırması, fosil yakıtlara ait sistemden arındırılmasının aciliyetini artırıyor”.


Kaynak : https://www.cnnturk.com/turkiye/trump-yapti-biden-ozur-diledi

SMM Panel PDF Kitap indir