Trinidad T10 Blast 2022, Maç 21 için Fantezi Kriket İpuçları, Bugünün 11’leri ve Saha Raporu


Scarlet Ibis Scorchers, Trinidad T10 Blast 2022’nin 21. maçında Cumartesi günü Trinidad’daki Brian Lara Stadyumu’nda Steelpan Strikers ile karşılaşacak.

Scorchers sezon başında arka arkaya iki maç kaybettikten sonra tırıstaki son dört maçını kazandı. Sonuç olarak, puan tablosunun zirvesindeler ve güçlü formlarını sürdürmeye kararlılar.

Steelpan Strikers ise zorlu bir kampanya geçirdi ve Blue Devils’e yenildikten sonra bu maça geliyor. Yedi maçından sadece ikisini kazanmayı başardılar ve şu anda sıralamada beşinci sırada yer alıyorlar.


SLS vs SPK Muhtemel Oynanış 11 Bugün

SLS XI

Tion Webster (ş), Anthony Alexander, Kamil Pooran, Dexter Sween, Mikhil Govia, Randy Mahase (hafta), Hakeem Mitchell, Anderson Mahase, Kieshawn Dillon, Joshua Ramdoo, Khary Pierre

SPK XI

Teshawn Castro, Lendl Simmons, Quinci Babel, Shazam Babwah, Jyd Goolie, Jarlarnie Seales, Adrian Ali (haftalık), Philton Williams, Ahkeel Mollon, Marlon Richards, Imran Khan (ş)


Maç Detayları

SLS vs SPK, Trinidad T10 Blast 2022, Maç 21

Tarih ve Saat: 18 Haziran 2022, 21:30 IST

Yer: Brian Lara Stadyumu, Trinidad


Saha Raporu

Brian Lara Stadyumu’nun dengeli olduğu biliniyor ve hem bowling hem de topa vuran oyuncuların burada eşit yardım bulması bekleniyor. Pacers ayrıca yeni topla hareket bulabilecek.


Bugünün SLS – SPK Dream11 maçında öne çıkan seçimler

Avukat keeper

Bir Şehzad Ali, Dream11 Fantasy Team’inizdeki küçük kapı görevlisi yuvası için iyi bir seçimdir. Orta sıradaki koşuları atabilir ve 160’ın üzerinde bir vuruş oranıyla altı vuruşta 129 koşuyla Steelpan Kings için en skorer oyuncu.

hamurlar

T Webster da parlak bir formda ve Scarlet Ibis Scorchers’ın önde gelen isimlerinden biri oldu. 63 sayı attı ve iki küçük kapı alarak topla başarı yakaladı.

L Simmons’ın çok sayıda uluslararası deneyimi var ve buradaki yargılamalar üzerinde büyük bir etkisi olmaya çalışacak. 165’in üzerinde bir vuruş oranıyla dört vuruşta 78 sayı attı ve en yüksek puan 43’e sahip.

çok yönlü

D Sween, neredeyse tek başına bir maçın gidişatını değiştirebilen çok yönlü mükemmel bir oyuncu. 51 sayı attı ve ayrıca şu ana kadar dört istekada ortalama 10.75 puanla dört kaleyi yüzdürdü.

J Goolie, Dream11 Fantasy Side’da sahip olmanız gereken başka bir oyuncu. Şimdiye kadar 38 koşu topladı ve ayrıca dört küçük kapı aldı.

bowling oynayanlar

I Khan topla geçirdiği zamandan keyif aldı ve atılımlar yapmayı başardı. Beş küçük kapı aldı.


SLS vs SPK Dream11 tahmin ekibinde seçilecek en iyi 5 oyuncu

Webster (SLS) – 269 ​​puan

D Sween (SLS) – 250 puan

J Goolie (SPK) – 243 puan

Bir Şehzad Ali (SPK) – 234 puan

Ben Han (SPK) – 192 puan


SLS ve SPK Dream11 tahmin ekibi için önemli istatistikler

Webster: 63 koşu ve iki küçük kapı

D Sween: 51 koşu ve dört küçük kapı

J Goolie: 38 koşu ve dört küçük kapı

Şehzad Ali: 129 koşu

Ben Han: Beş küçük kapılar


SLS vs SPK Dream11 Tahmin Bugün

SLS vs SPK Dream11 Fantastik Öneri #1
SLS vs SPK Dream11 Fantastik Öneri #1

Fantezi Önerisi #1: A Sehzad Ali, T Webster, T Castro, L Simmons, S Babwah, D Sween, J Goolie, H Mitchell, I Khan, A Mollon, K Dillon

Kaptan: WebsterKaptan Yardımcısı: J Goolie

SLS vs SPK Dream11 Fantastik Öneri #2
SLS vs SPK Dream11 Fantastik Öneri #2

Fantazi Önerisi #2: A Sehzad Ali, R Mahase, T Webster, T Castro, L Simmons, D Sween, J Goolie, K Pooran, I Khan, A Mollon, K Pierre

Kaptan: D SweenKaptan Yardımcısı: Şehzad Ali

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/fantasy-cricket-mantra/sls-vs-spk-dream11-prediction-fantasy-cricket-tips-today-s-playing-11-pitch-report-trinidad-t10-blast-2022-match-21?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel